All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Yeni challange'ımız ayna fotoğrafı Tuğçe Bahçıvangil

Yalnızlığın yaratıcılık getirdiği gerçeği #mirrorchallenge ile ispatlandı…

Hayat izole bir şekilde yaşayan Instagram Influencer’larına şu ara biraz zor. Çevrelerinde fotoğraflarını çekmelerini isteyebilecekleri bir BFF veya sevgilisi olmaya alışık influencer’lar instagram hesaplarını son zamanlarda ‘mirror selfie’ diye bilinen aynadan özçekim (sevimsiz bir çeviri) diyebileceğimiz fotoğraflarla güncel tutma peşindeler. Fakat insanlar artık birçok şey gibi fikirleri de kısacık bir süre içerisinde tüketiyor, sıkılıyor ve başka bir şeyin arayışına giriyorlar. Elbette bu duruma instagram influncer’larını takip eden ve sürekli yeni bir içerik peşinde olan doyumsuz takipçiler de dahil. Bu durumun bilincinde olan TikTok influencer’ları klasikleşmiş ‘Mirror Selfie’ paylaşımlarına bir yenilik ekledi. Aynasını kolunun altına koyup dışarı çıkan influencer’lar durumu biraz daha eğlenceli ve yaratıcı kılma peşindeler. İşte #mirrorchallenge hashtag’iyle paylaşılmış birkaç Instagram post’u…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by J A C (@jacquelinewoodwell) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by natalie. ❤️ (@nataliemeansnice) on

 

Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021