All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.06.2020 Yaz dizileri geliyor! Bağlan Keskin

En sevdiğimiz oyuncularla yeni yaz dizilerinde romantik-komedi yaşamaya ne dersiniz?

Sen Çal Kapımı

Hande Erçel ve Kerem Bursin’i bir araya getiren Fox Tv’de yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı bildiğimiz bir hikaye aslında. Zengin oğlan-fakir kız temasındaki dizide bir çiçekçi ve iş adamının aşkını izleyeceğiz. Biraz peri masalı tadında. Bu sevdiğimiz tarzda romantik hikayenin en güzel kısmı ise başrollerinde bu iki sevilen ismin olması. Onları bir arada görmek şimdiden bütün hayranlarını heyecanlandırıyor.

Çatı Katı Aşk

Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Nilay Deniz ve Yiğit Kirazcı’nın olduğu dizi absürd romantik komedi tadında. Pek çok başka iyi oyuncunun da yer aldığı dizi Kanal D’de yayınlanacak. Çatı Katı Aşk sadece romantizm değil eğlence yönü de ağır basan bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor.

Bay Yanlış

Fox Tv’de yayınlanacak olan bir başka Yaz Dizisi olan Bay Yanlış’da ise daha önce de birlikte izlediğimiz Can Yaman ve Özge Gürel var. Dolunay adlı dizide de partner olan ikili burada da eğlenceli bir hikaye ile karşımızda. Kadın erkek ilişkileri üzerine kurulu bu hikayede önemli olan aşkın nerede olduğunu fark etmek.

Yarım Kalan Aşklar

Hem aşk hem de gizem temasındaki bu dizide Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz var. İki gazeteciyi canlandıran bu aşıkları ölüm ayırır ancak Burak Deniz’in canlandırdığı Ozan karakteri bir kazada ölür. İşte işin gizem kısmı da burada devreye giriyor. Ozan başka bir bedende yeniden canlanır ve kazanın aslında bir cinayet olduğunu öğrenir. Bu sırada aşkına da tekrar kavuşmayı gözlüyordur.                                   

Hande Erçel
Kerem Bursin
Sen Çal Kapımı
Furkan Andıç
Ezgi Şenler
Nilay Deniz
Yiğit Kirazcı
Çatı Katı Aşk
Can Yaman
Özge Gürel
Bay Yanlış
Burak Deniz
Dilan Çiçek Deniz
Yarım Kalan Aşklar
Benzer İçerikler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Ekranın yeni ikilisi! Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in başrolünde olduğu yeni Blu TV dizisinden gelen fotoğraflar, yaz ekranının gözde çiftini belli etti.
20.07.2020
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020