All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 03.06.2020 William ve Kate belgeseli Bağlan Keskin

Prens William ve Kate Middleton için yepyeni bir belsegel geliyor. Adı da William & Kate: Too Good to be True?

William & Kate: Too Good to be True adlı belgesel Prens William ve Cambridgre Düşesi Kate Middleton’ın kraliyet ailesi içindeki yolculuğunu anlatan yeni bir belgesel. İngiltere’de Channel 5’in hazırladığı program 13 Haziran’da yayınlacak. Prens William’ın taht yolculuğundaki hazırlığı, Kate’in kraliyet ailesine uyumu, çiftin ilişkisi, İngiltere halkındaki zayıf ve güçlü yanları, William’ın annesi Prenses Diana’nın ölümünden sonraki ruh hali ve kraliyet ailesinin geleceğine odaklanan belgesel merakla bekleniyor.            

William & Kate: Too Good to be True
Prens William
Kate Middleton
Channel 5
Benzer İçerikler
Lifestyle İki kadının ortak kaderi: Ammonite Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ın başrollerini paylaştığı Ammonite, iki kadının arasındaki etkileyici ilişkiyi konu alıyor.
15.09.2020
Lifestyle William ve Kate belgeseli Prens William ve Kate Middleton için yepyeni bir belsegel geliyor. Adı da William & Kate: Too Good to be True?
03.06.2020
Ünlüler Biraz iyi haber gerek Başarılı oyuncu John Krasinski, karantina günlerinde yaşanılan kasvetli havayı biraz olsun dağıtabilmek adına YouTube kanalında sadece iyi haberlere yer veriyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021