All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.09.2020 Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Onur Özcan

Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.

Bu yıl 6.’sı düzenlenen Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri pandemi sebebiyle online olarak gerçekleşti. Gecenin sunuculuğunu ise Hande Doğandemir ve İbrahim Selim üstlendi. İkili enerjik sunumlarıyla izleyicilerden tam not aldı. Tüm kazananların ödüllerinin video bağlantı yoluyla takdim edildiği geceye bir tek “En Güzel Gülümseme” ödülünü alan Gonca Vuslateri bir sürpriz yaparak katıldı. Güzel oyuncunun Hande Doğandemir ve İbrahim Selim ile olan diyaloğu izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.  Aynı zamanda tüketicilerin yılın en iyi ürünlerini seçtiği ödül töreninde başarıları, güzellikleri ve stilleri ile dikkat çeken ünlü isimler de 5 farklı kategoride ödüllendirildi. İşte kazananlar!

En güzel Cilt: Simge Sağın

En güzel Göz: Begüm Kütük

En Güzel Saç: İrem Helvacıoğlu

En Güzel Gülümseme: Gonca Vuslateri

İlham Veren Kadın: Sümeyye Boyacı

Watsons Ödül Töreni
Hande Doğandemir
İbrahim Selim
Gonca Vuslateri
Sümeyye Boyacı
Begüm Kütük
Simge Sağın
İrem Helvacıoğlu
Benzer İçerikler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021