All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Vans’in eğlenceli içerikleri Yunus Başaran

Vans, sizlere dünyasındaki kişilerin yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için içerikler sunuyor.

Sokak giyim ve kaykay kültürünün en önemli temsilcisi ve destekçisi Vans, Evde Kal çağrısıyla takipçilerine eğlenceli anlar yaşamanız için çabalıyor. Vans dünyasındaki insanların yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için Vans Türkiye sitesindeki eğlenceli içeriklere göz atabilirsiniz. Bouncing Off The Wall’s başlığı altındaki içeriklerden biri Vans’ın ilk uzun metraj snowboard filmi Landline. Yalnızca Kodak 16 mm film formatıyla çekilen Landline, objektifin arka planındaki Vans kayak takımının dünya turundayken sergiledikleri yetenekleri ve kişiliklerinden kesitler yer alıyor. Ayrıca buraya tıkladığınız zaman gideceğiniz Vans Türkiye web sitesindeki podcast’ler, Vans ayakkabı bağcık How-To videoları gibi çeşitli içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Vans
Landline
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Koruma kalkanı Louis Vuitton Burberry’den sonra Louis Vuitton’da ikonik koruyucu siperliği ile pandemi sürecine ortak oluyor.
11.09.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Lifestyle 6 Sosyal Mesafeli Etkinlik Pandemi sonrası “yeni normal” sürece alışırken sosyal aktivitelerimiz de değişiyor. Sosyal mesafeye dikkat ederek rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz yaz aktivitelerini keşfedin.
23.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020