All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Vans’in eğlenceli içerikleri Yunus Başaran

Vans, sizlere dünyasındaki kişilerin yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için içerikler sunuyor.

Sokak giyim ve kaykay kültürünün en önemli temsilcisi ve destekçisi Vans, Evde Kal çağrısıyla takipçilerine eğlenceli anlar yaşamanız için çabalıyor. Vans dünyasındaki insanların yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için Vans Türkiye sitesindeki eğlenceli içeriklere göz atabilirsiniz. Bouncing Off The Wall’s başlığı altındaki içeriklerden biri Vans’ın ilk uzun metraj snowboard filmi Landline. Yalnızca Kodak 16 mm film formatıyla çekilen Landline, objektifin arka planındaki Vans kayak takımının dünya turundayken sergiledikleri yetenekleri ve kişiliklerinden kesitler yer alıyor. Ayrıca buraya tıkladığınız zaman gideceğiniz Vans Türkiye web sitesindeki podcast’ler, Vans ayakkabı bağcık How-To videoları gibi çeşitli içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Vans
Landline
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Calzedonia Group çok heyecanlı Calzedonia, Intimissimi ve Falconeri sizlere kavuşacakları için sabırsızlanıyor.
29.05.2020
Lifestyle adidas sizleri dayanışmaya davet ediyor Evde spor yaparak Covid-19 Fonu’na bağış yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
29.05.2020
Moda Kült sneaker'ların dönüşü 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla artık spor ayakkabılarda markaların kültleşmiş klasik modelleri değer kazanıyor. Gardırobunuza eklemeniz gereken dört model karşınızda.
25.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020