All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.05.2020 Vans’in eğlenceli içerikleri Yunus Başaran

Vans, sizlere dünyasındaki kişilerin yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için içerikler sunuyor.

Sokak giyim ve kaykay kültürünün en önemli temsilcisi ve destekçisi Vans, Evde Kal çağrısıyla takipçilerine eğlenceli anlar yaşamanız için çabalıyor. Vans dünyasındaki insanların yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için Vans Türkiye sitesindeki eğlenceli içeriklere göz atabilirsiniz. Bouncing Off The Wall’s başlığı altındaki içeriklerden biri Vans’ın ilk uzun metraj snowboard filmi Landline. Yalnızca Kodak 16 mm film formatıyla çekilen Landline, objektifin arka planındaki Vans kayak takımının dünya turundayken sergiledikleri yetenekleri ve kişiliklerinden kesitler yer alıyor. Ayrıca buraya tıkladığınız zaman gideceğiniz Vans Türkiye web sitesindeki podcast’ler, Vans ayakkabı bağcık How-To videoları gibi çeşitli içeriklere de ulaşabilirsiniz.

Vans
Landline
Covid-19
Benzer İçerikler
Moda Vans x Opening Ceremony ile keşfet Sokak stilini yükselten bu yeni işbirlik, gençlik ateşini yeniden alevlendiriyor.
18.02.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Moda Tüm hava koşullarına karşı Vans Kaykay kültürü ve sokak ruhu denilince akla gelen ilk markalardan Vans, yeni ürünleri ile hava şartlarına meydan okuyor.
09.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021