All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Tiktok'ta pankek yapma zamanı! Yunus Başaran

Tiktok Challenge’larını sevmeye başladık. Sıradaki ise Pankek Gevreği...

Tiktok, Instagram karşısında hızla büyüyen aktif kullanıcı topluluğuyla popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Uygulama geliştiricilerinin Tiktok’u devamlı geliştirmesi bu popülerliğin sebebiyken, kullanıcıların da kendi aralarında düzenlediği Challenge olarak adlandırdığımız yarışmalar da bir diğer sebep. Her geçen gün karşımızı gelen bu Challenge’ların bir yenisi ise bir yemek trendi. Kullanıcılar hazırladıkları pankek hamurlarını normalden daha küçük pişirmesi mantığına dayanan, mısır gevreği ve pankek gibi kahvaltılarımızı şenlendiren iki seçeneği bir araya getiren Pancake Cereal (Pankek Gevreği), çeşit çeşit, renk renk sunuluyor. Oldukça lezzetli duran bu pankek gevrekleri için ise tek ihtiyacınız biraz gıda boyası ve buzdolabı poşeti. Örnek videoları izleyelim ve ilk pankek gevreğimizi #PancakeCereal etiketiyle paylaşalım.

@sulheejessica

Pancake cereal trend but make it extra #keepingactive #spacethings #pancakecereal #trend #food #breakfast #rainbow #soextra #neverfitin #boojie #fyp

♬ original sound - sulheejessica
@iankewks

This changed the gaaameee 🤤 Yall know I had to hop on this trend 🥞 !! #pancakecereal #fyp #foryou

♬ After Party - Don Toliver
@myhealthydish

How to make the trending Pancake Cereal #minitutorials #pancakecereal #recipes #howtocook #learnfromme

♬ Check on It (Reggaeton Remix) - DJ Maze

 

Tiktok
Trend
Food
Pancake
Cereal
yemek
tarif
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021