All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Tiktok'ta pankek yapma zamanı! Yunus Başaran

Tiktok Challenge’larını sevmeye başladık. Sıradaki ise Pankek Gevreği...

Tiktok, Instagram karşısında hızla büyüyen aktif kullanıcı topluluğuyla popülaritesini her geçen gün arttırıyor. Uygulama geliştiricilerinin Tiktok’u devamlı geliştirmesi bu popülerliğin sebebiyken, kullanıcıların da kendi aralarında düzenlediği Challenge olarak adlandırdığımız yarışmalar da bir diğer sebep. Her geçen gün karşımızı gelen bu Challenge’ların bir yenisi ise bir yemek trendi. Kullanıcılar hazırladıkları pankek hamurlarını normalden daha küçük pişirmesi mantığına dayanan, mısır gevreği ve pankek gibi kahvaltılarımızı şenlendiren iki seçeneği bir araya getiren Pancake Cereal (Pankek Gevreği), çeşit çeşit, renk renk sunuluyor. Oldukça lezzetli duran bu pankek gevrekleri için ise tek ihtiyacınız biraz gıda boyası ve buzdolabı poşeti. Örnek videoları izleyelim ve ilk pankek gevreğimizi #PancakeCereal etiketiyle paylaşalım.

@sulheejessica

Pancake cereal trend but make it extra #keepingactive #spacethings #pancakecereal #trend #food #breakfast #rainbow #soextra #neverfitin #boojie #fyp

♬ original sound - sulheejessica
@iankewks

This changed the gaaameee 🤤 Yall know I had to hop on this trend 🥞 !! #pancakecereal #fyp #foryou

♬ After Party - Don Toliver
@myhealthydish

How to make the trending Pancake Cereal #minitutorials #pancakecereal #recipes #howtocook #learnfromme

♬ Check on It (Reggaeton Remix) - DJ Maze

 

Tiktok
Trend
Food
Pancake
Cereal
yemek
tarif
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda Eşofman altlarında yeni dönem Karantina döneminde hepimizin severek giydiği eşofman altları yaz sezonunda güncelleniyor. Eşofmanlar şort olarak gardıroplarımızda yer almaya başlıyor.
29.05.2020
Moda Büyükanneden yadigar Gardıroplarda nostaljik etki.
29.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020