All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.04.2020 TikTok’ta kimi takip etmeli? Bağlan Keskin

Özellikle evde kaldığımızda bu günlerde TikTok hepimizin dikkatini çekiyor. Ama orada büyük bir içerik kirliliği de yok değil. Peki TikTok’ta kaliteli vakit geçirmek için kimi takip etmeli? İşte sizin için 5 hesap.

Rosa

TikTok’ın gerçek starı diyebileceğimiz Rosa, 4.7 milyondan fazla takipçisi ile en güzel içerikleri oluşturduğunu kanıtlıyor. Rosa aslında 20 yaşında bir erkek. Ona hayat veren ise Adam Ray Okay ve onun beraber büyüdüğü kadınlar. TikTok’ta Rosa’yı canlandırmadan önce hayatının çok sıkıcı olduğunu söyleyen Adam. Eminim TikTok’ta aynısını düşünüyordur.

 

@adamrayokay

POV: Rosa has a dream about her ex!!!😩😂 ##fyp ##foryou ##rosa

♬ original sound - adamrayokay

 

Vinny the Twister

Vinny yani gerçek adı ile Vincente Avila 45 yaşında ve üç çocuk babası. TikTok’ta genelde eğlenceli içerikler üretiyor ve küçük keşifler yapıyor. Yapacak çok işi var ama en önemlileri verdiği girişim ipuçları. Bu girişimler tabii ki küçük kolay içerikler, evde yapabileceğiniz şeyler.

@vinnythetwister

 

♬ Toosie Slide - Drake

 

Loren Gray 

Biraz prenseslik (hayır fazlaca) ve Barbie’lik görmek istiyorsanız Loren Gray’in TikTok’una bakmalısınız. 17 yaşındaki TikTok starı sanırım koca bir neslin olmak istediği görünüme sahip. 41 milyonluk takipçi sayısı ve bir tane de Taylor Swift klibinde oynama deneyimi bu genç yaşında şimdiden CV’sinde.

@lorengray

my vibe today is the mom from mean girls

♬ IM NOT A REGULAR MOM. IM A COOL MOM. - breathinemma

 

Iris Beilin

30 yaşındaki YouTuber’ı tanıyanlarınız vardır tabii ki. Ancak kendisi aynı platformda kalmak istemeyip TikTok’a geçti. Hem de 361k takipçisi ve 6 milyon like’ı ile.

@irisbeilin

🙁

♬ original sound - aestheticlulu

 

Jayden Bartels

Hem dansçı hem de aktris üstelik 15 yaşında. Dijital medya çağının çocuklarının en büyük şansı kendilerini ifade edebilecek platformlara sahip olmaları. 8 milyon takipçili Jayden ayrıca kendi şarkı sözlerini yazıyor ve TikTok’unda şarkılar da söylüyor.    

@jaydenbartels

When boredom hits

♬ #versimini - ceo.of.america

 

Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021