All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 16.09.2020 The Suicie Squad 2'nin yeni kadrosu Merve Girgin

DC evreninin suçlulardan oluşan çılgın takımı The Suicide Squad ile aksiyon ve komedi kaldığı yerden devam ediyor.

Warner Bros. geçtiğimiz günlerde DC sinema evreni ile ilgili pek çok açıklamada bulundu. The Batman ve Wonder Woman: 1984 filmlerinin ilk fragmanını paylaşan şirket, DC Fandome adını verdikleri etkinlikte merakla beklenen yapımları hakkında kadro, vizyon tarihi vb. pek çok bilgi paylaştı. İlk filmi fanlarında biraz hayal kırıklığı yaratsa da The Suicide Squad 2 filmi geri sayıma başladı bile. Kadrosuna eklenen yeni isimlerle ve yeni bir yönetmenle, The Suicide Squad 2 aksiyon ve kaos dolu bir film vadediyor. Galaksinin Koruyucuları’ ndan tanıdığımız James Gunn yönetmen koltuğunda yer alırken, Idris Elba, Pete Davidson, John Cena, Taika Waititi takıma katılan yeni isimler arasında. Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Viola Davis gibi isimler de yine aynı rollerde karşımıza çıkacak.  Yönetmen James Gunn filmi bir savaş filmi olarak nitelerken, The Suicide Squad 2’nin yaptığı en iyi film olabileceğini belirtti. Film aksiyon sahneleriyle dikkat çekse de gerçek bir komedi filmi olduğu da konuşulanlar arasında. Filmin 6 Ağustos 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

The Suicide Squad
Margot Robbie
DC
Benzer İçerikler
Lifestyle The Suicie Squad 2'nin yeni kadrosu DC evreninin suçlulardan oluşan çılgın takımı The Suicide Squad ile aksiyon ve komedi kaldığı yerden devam ediyor.
16.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Yılın kelimesi belirlendi
03.12.2020
Lifestyle 2020'nin yükselen yıldızları Forbes, bu yıl öne çıkan ve başarılarıyla geleceğe ışık tutan genç isimleri açıklıyor.
02.12.2020
Lifestyle Her şey çocuklar için Oyuncu Bensu Soral, SosyalBen Vakfı ile harika bir projeye imza atıyor.
01.12.2020