All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 16.06.2020 The Politician'da rekabet artıyor Dilruba Karaköse

Netflix imzası taşıyan The Politician, 2. sezonuyla heyecan dozunu iyice yükseltiyor.

Genç yetenekleri bir araya getirerek konusuyla da bir hayli ilgi çeken Netflix yapımı The Politician’ın 2.sezonunda rekabet iyice artıyor. İlk sezonda Ben Platt’in canlandırdığı Payton Hobart karakteri okul başkanlığı için tüm gücünü ortaya koyarken, bu sefer daha büyük bir hedefi var; New York senatör adaylığı… Yakın arkadaşlarıyla birlikte çekişmeli bir kampanya sürecini yürüten Hobart’ın karşısında ise işinin ehli ve politika dünyasının kurallarına göre oynamayı bilen isimler yer alıyor. 2.sezona dahil olan Bette Midler ve Judith Light ise The Politician’a harika bir enerji katacak şüphesiz.

The Politician
Netflix
Dizi
Benzer İçerikler
Lifestyle The Politician'da rekabet artıyor Netflix imzası taşıyan The Politician, 2. sezonuyla heyecan dozunu iyice yükseltiyor.
16.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle En başarılı 20 kadından biri Ogivly İstanbul CEO’su Emine Çubukçu’yu tebrik ediyoruz...
01.07.2020
Lifestyle Honor’ın gurur parçası Kablosuz kulaklık dünyasını domine etmeye hazırlanan Honor, geçtiğimiz aylarda lanse ettiği Magic Earbuds modeli artık Türkiye’de.
29.06.2020