All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 16.06.2020 The Politician'da rekabet artıyor Dilruba Karaköse

Netflix imzası taşıyan The Politician, 2. sezonuyla heyecan dozunu iyice yükseltiyor.

Genç yetenekleri bir araya getirerek konusuyla da bir hayli ilgi çeken Netflix yapımı The Politician’ın 2.sezonunda rekabet iyice artıyor. İlk sezonda Ben Platt’in canlandırdığı Payton Hobart karakteri okul başkanlığı için tüm gücünü ortaya koyarken, bu sefer daha büyük bir hedefi var; New York senatör adaylığı… Yakın arkadaşlarıyla birlikte çekişmeli bir kampanya sürecini yürüten Hobart’ın karşısında ise işinin ehli ve politika dünyasının kurallarına göre oynamayı bilen isimler yer alıyor. 2.sezona dahil olan Bette Midler ve Judith Light ise The Politician’a harika bir enerji katacak şüphesiz.

The Politician
Netflix
Dizi
Benzer İçerikler
Lifestyle The Politician'da rekabet artıyor Netflix imzası taşıyan The Politician, 2. sezonuyla heyecan dozunu iyice yükseltiyor.
16.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Televizyonun Oscar’ı 20 Eylül akşamı gerçekleşen 72. Emmy Ödül Töreni’nde ödüller sahiplerini buldu ama gecenin asıl kazananı Zendaya oldu.
21.09.2020
Lifestyle SavagexFenty vol.2 geliyor! Rihanna, Savage X Fenty Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu özel isimlerin katılımıyla tanıtacak.
18.09.2020
Lifestyle Bu yıl maraton evde adidas ve Spor İstanbul ortaklığıyla Türkiye’nin ilk sanal maratonuna hazır olun!
18.09.2020