All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Tennis Clash x Gucci Tuğçe Bahçıvangil

Tennis Clash kullanıcıları, maç mücadeleleri sırasında İtalyan moda evi Gucci tasarımlarına bezenecekler!

Mobil tenis oyunu olan Tennis Clash’in İtalyan moda evi Gucci ile yeni bir iş birliğine girdiğine dair duyuruda bulundu. 18 Haziran tarihinden itibaren, Tennis Clash severler artık Gucci imzalı tasarımları keşfetme ve turnuvalarına katılabilme imkanı bulacaklar. Wildlife tarafından oluşturulan oyunda, realitede var olan tasarımların dijital versiyonlarını satın almaları mümkün kılınarak, dijital benliklerini istedikleri şekilde yansıtma şansına sahip olacaklar. Ayrıca Tennis Clash, Gucci koleksiyonunu sergileneceği Gucci Open turnuvasına da ev sahipliği yapıyor. Kullanıcılar, sadece sınırlı bir süre için aktif olacak turnuvaya katılıp diğer Gucci fanlarıyla rekabet ederek puanları toplayabilecekler.

Bu iş birliği sayesinde kullanıcıların, Wildlife’in Gucci tasarımlarına dayanarak yarattığı Jonah ve Diana isimli iki karakterden birini seçme fırsatları olacak. App Store’un en iyi 5 Spor Oyunları dalında uzun süredir yerini koruyan Tennis Clash ayrıca kısa süre önce Google Play tarafından ‘2019’un en iyi 5 rekabetçi oyunundan’’ biri seçildi. Her iki platformda da mevcut olan oyunda siz de Gucci karakterlerinden birine seçerek bu dijital serüvene katılabilirsiniz. Modanın ve video oyunlarının entegre bir şekilde çalıştığına bir kere daha şahit olduğumuz bu iş birliğinin, spora ve modaya meraklı olanların fazlasıyla ilgisini çekeceği bekleniyor. Peki siz de onlardan biri misiniz?

GUCCI
TENNIS-CLASH
OYUN
GAMING
İŞBİRLİĞİ
Benzer İçerikler
Lifestyle Tennis Clash x Gucci Tennis Clash kullanıcıları, maç mücadeleleri sırasında İtalyan moda evi Gucci tasarımlarına bezenecekler!
04.06.2020
Lifestyle Gucci’den mobil oyun hamlesi Mobil oyunlar ve modanın kesişimi devam ediyor.
28.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021