All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.02.2021 Super Bowl şaşırtıyor Onur Özcan

Amanda Gorman, başarısı ile Super Bowl tarihinde bir ilke imza atacak.

Her yıl milyonları ekran başına kilitleyen, yayınlandığı gün adeta hayatı durduran Super Bowl bu yıl pandemiye özel bir sürprizle karşımızda çıkıyor. Çatışmanın ve rekabetin zirvede olduğu müsabaka birçok sanatçıya ev sahipliği yaparak devre arasında eşsiz performansların sergilenmesini sağlıyor. Madonna’dan Lady Gaga’ya geçmişten günümüze birçok önemli ismin Super Bowl’da adeta ışık saçtığını gördük. Aylar süren çalışmalar, büyük şovlar, coşku ve heyecan. Tüm bunlar bizlere oldukça tanıdık geliyor. Ama bu yıl bunların sıra bizleri oldukça heyecanlandıran bir ilk bizleri bekliyor.

Sizlere Amanda Gorman dersek akla gelecek ilk şeylerden biri geçtiğimiz günlerde John Biden’ın başkanlık devir teslim töreninde okuduğu şiir olacaktır. 22 yaşındaki genç şair ve aktivist kendi yazdığı “The Hill We Climb” adlı şiiri ve performansıyla adeta tarihin defterine adını yazdırdı. Sergilediği etkileyici performans, düşünce biçimi ve duruşu ile oldukça dikkat Gorman, bu yıl Super Bowl tarihinde bir ilke imza atarak takımın üç onursal kaptanı için kendi yazdığı bir şiiri seslendirecek. Gorman, başkanlık tarihindeki şiiri ile resmi bir açılışta şiir seslendiren gelmiş geçmiş en genç isim olmuştu. Şimdi ise Super Bowl ile kariyerine bir ilki daha ekliyor olacak. Bu yıl Super Bowl 7 Şubat’ta Florida, Tampa’daki Raymond James Stadyumu’nda gerçekleşecek.

Amanda Gorman
Super Bowl
Benzer İçerikler
Lifestyle Super Bowl şaşırtıyor Amanda Gorman, başarısı ile Super Bowl tarihinde bir ilke imza atacak.
05.02.2021
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021