All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.05.2020 Spotify’dan arkadaşlara dev hizmet Yunus Başaran

Spotify, sosyal uzaklaşma döneminde ayrı evlerde bulunan arkadaşların ev partisi vermesi konusunda yeni özellikliğine hazır olun!

Evlerimiz ofislerimiz oldu. Peki haftasonlarında eğlenmek için neler yapıyorsunuz? Arkadaşlarınızla yaptığınız görüntülü konuşma seanslarında hanginiz aynı şarkıda dans etmek istemediniz? Spotify, bir süredir beta versiyonlarında denediği bu özelliği çok seveceksiniz. 

 

Spotify, sosyal müzik platformu. Arkadaşlarınızı sosyal medya platformları aracılığıyla ekleyip, kim ne dinliyor görebiliyorsunuz. Peki onlar bir şarkıyı dinlerken siz de dahil olsaydınız. Spotify, arkadaşların aynı anda aynı şarkıyı dinlemelerini sağlayan bu özelliği ile uzakta olan iki ya da daha fazla arkadaşın eğlenmesini ve yalnızlık çekmemesini sağlıyor. Spotify’dan gelen resmi açıklamaya göre özellik hala beta programında ancak kısa sürede herkesin kullanımına açılacak. Beta süresine dahil olan kullanıcıların Premium kullanıcı ve aile hesabına sahip olduklarını da ekleyen Spotify, özelliğin 100 kişiye kadar kişiye yayın yapabildiğini de ekledi. 

Spotify
Group Session
Ev Partisi
Benzer İçerikler
Lifestyle Spotify’dan arkadaşlara dev hizmet Spotify, sosyal uzaklaşma döneminde ayrı evlerde bulunan arkadaşların ev partisi vermesi konusunda yeni özellikliğine hazır olun!
13.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020