All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 19.11.2020 Söz yerli sanatçılarda! Yunus Başaran

Popülerliği günden güne artan Apple Music’ten yeni sanatçılara alkışlanacak destek.

Sporda, arkadaş oturmasında, evde hatta temizlik yaparken dahi dinlemekten keyif aldığımız 70 milyondan fazla şarkıyı, video klibi bünyesinde barındıran Apple Music, ülkemizin yeteneklerini öne çıkarmak için harekete geçti. Yerli müzik endüstrisi ve yerli sanatçılara her daim destek olan Apple Music, Yeni Sanatçı Programı ile de her ay yeni bir yerel sanatçıyı öne çıkarıyor. Bu program ile Apple Music, 50’ye yakın sanatçımıza destek oldu. Ayrıca geçtiğimiz yıl hayatımıza giren Karnaval Medya Grubu ile ortaklaşa yürütülmüş Pusula Stüdyo projesi ile de kendine aşık eden işlere imza atıldı.

Apple Music, yeni yeteneklere onların şarkılarının yer aldığı, platform içerisinde devamlı güncellenen Yeni Sanatçılar Türkiye adındaki çalma listesiyle de destek oluyor. Melis Güven’in ilk çalışması İşaretler ise bu listede yer alan isimlerden ve yapımlarından biri. Ezgi Bıcılı, Ahiyan, Emiz Bozgan, Ati ve Aşk Üçgeni, Kerem Berberoğlu, Sezer Koç, Bahar Sönmez, Yiğit Atilla ve Cevher Aksoy ise bu yeni nefeslerden bazıları.

Ülkemizin müzikalitesi, yetenekleri Avrupa müzik piyasası gibi ana akım pazarların uzun süredir dikkatinde. Alanında böylesine başarılı global bir markanın ise desteği alkışlanası.

Apple
Apple Music
Yerli Sanatçılar
Benzer İçerikler
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020
Lifestyle AMA Kazananlar Amerikan Müzik Ödülleri dün gece sahiplerini buldu.
23.11.2020
Lifestyle Söz yerli sanatçılarda! Popülerliği günden güne artan Apple Music’ten yeni sanatçılara alkışlanacak destek.
19.11.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020