All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.06.2020 Seyahatte yeni normal Timur Can Ersoy

Seyahat etme alışkanlıklarımız değişiyor...

Tarih boyunca yaşanan birçok olayla birlikte radikal değişimler yaşanan seyahat sektörü COVID-19 salgınıyla birlikte yeniden bir değişimin kıyasında...

Evinizde kalın

Birçoğumuz yeniden uçuşların ve ülkeler hatta şehirler arası sınırların açılmasını bekliyoruz. Ancak salgın hala varlığını korurken açılışla birlikte seyahat etmeye başlamak ilk günlerde tehlikeli olacaktır. Onun yerine kendi aileniz ve arabanızla hareket edebileceğiniz, bir ev tatili önerebiliriz. İstanbul ve birçok büyük şehirde hijyenik ev tadında oteller, bungalovlar ve kiralık evler mevcut.

Yeni keşifler

Kendinizi uçağa yeniden binmeye hazır hissettiğinizde, kalabalıktan uzak ve daha önce turistik olarak adlandırılmayan ama keşfetmeye değer yerlere seyahat etmeyi tercih edin.

Yavaş ulaşım

Uçakla gideceğiniz bir seyahatte uçağın hijyeni, sosyal mesafe derken tatiliniz bir eziyete dönüşmesin ve bunun yerine otobüs, tren veya arabanız ile keşfederek ulaşımınızı sağlayıp, seyahatinizi keyifli kılabilirsiniz.

Lokallerden tavsiye

Ulaştığınız seyahat noktanızda mutlaka lokallere danışın. Güvenilir ve sağlıklı olanı onlar bilir.

SEYAHAT
UÇAK
TREN
EV-KİRALAMA
TATİL
Benzer İçerikler
Lifestyle Kişiye özel tatil zamanı 2020 yaz sezonunda tatil anlayışımız tamamen değişiyor.
11.06.2020
Lifestyle Seyahatte yeni normal Seyahat etme alışkanlıklarımız değişiyor...
06.06.2020
Lifestyle Seyahatte "güvenli" rotalar Seyahat kısıtlamaları bittikten sonra ziyaretçiler için güvenli olan 5 turistik yeri sizin için araştırdık.
22.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021