All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.05.2020 Seyahatte "güvenli" rotalar Timur Can Ersoy

Seyahat kısıtlamaları bittikten sonra ziyaretçiler için güvenli olan 5 turistik yeri sizin için araştırdık.

Vaktimizin çoğunu evlerimizde geçirdiğimiz günler geride kaldığında dünyanın düzeni de değişeceği söyleniyor. Hiç şüphesiz uzun bir süre ‘sosyalleşme’ kapsamında birçok konuda her zamankinden daha seçici ve dikkatli davranacağız. Özellikle de söz konusu tatil lokasyonları olduğunda... Başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede yurtdışı uçlarının kısıtlı olduğu bugünlerde herkes en güvenli tatil planlarını yapmaya başladı bile... Yapılan araştırmalar doğrultusunda bu yaz ziyaret edilmesi en uygun lokasyonlar belirlendi. Öne çıkan beş rota galeride sizlerle...

SEYAHAT
TURİZM
Benzer İçerikler
Lifestyle Seyahatte "güvenli" rotalar Seyahat kısıtlamaları bittikten sonra ziyaretçiler için güvenli olan 5 turistik yeri sizin için araştırdık.
22.05.2020
Lifestyle Dünyanın en güzel şehirleri Dünya 4.416 şehre ev sahipliği yapıyor ve her biri ayrı güzellikte. Bu kadar çok şehir arasından sizlere seyahat için ilham verecek olan beş şehri seçtik.
20.05.2020
Moda Kaçış planı Şehrin kozmopolit kaosundan kaçmak için yaptığınız hafta sonu planlarında aradığınız suç ortağınız, bu seyahat çantaları olacak.
13.06.2019
Son Eklenenler
Lifestyle Instagram para kazandırmaya hazırlanıyor Instagram birçok yeniliğini ilk önce kısıtlı bir bölgeye açıyor. Oradan aldığı tepkiler ve verime göre de tüm dünyaya lanse ediyor. Biz, ülke olarak genel olarak bu ilk deneme alanında olmuyorduk. Şimdiye kadar!
30.05.2020
Lifestyle Chromatica yayınlandı Lady Gaga’nın yeni albümü Chromatica yayınlandı.
29.05.2020
Lifestyle adidas sizleri dayanışmaya davet ediyor Evde spor yaparak Covid-19 Fonu’na bağış yapabileceğinizi biliyor muydunuz?
29.05.2020