All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 29.12.2020 Sex and the City'den sevindirici haber Merve Girgin

İkonik dizi Sex and the City, mini dizi formatında ekranlara dönüyor.

Carrie Bradshaw ve arkadaşlarının inişli çıkışlı aşk hayatını izlediğimiz Sex and the City, ikonik diziler içinde oldukça geniş bir fan kitlesine sahip. Şimdi bu kitleyi çok sevindirecek bir haber ile karşınızdayız. Dizinin yeniden çekileceği birkaç ay önce konuşuluyordu ama net bir açıklama gelmemişti.

Dün yapılan açıklamaya göre, Sex and the City mini dizi formatında ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Online dizi/film platformu HBO Max, efsane diziyi yeniden çekmeye başladıkları haberi ile dizinin tüm fanlarını çok sevindirdi. 1998-2004 yılları arasında çekilen dizinin başrollerinde yine Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin David yer alacak fakat Kit Cattrall'ın yer alıp almayacağı henüz kesinleşmedi. Oyuncu kadrosunun neredeyse çoğunun geri döneceği dizi de daha pek çok sürpriz bizi bekliyor. Merakla bekliyoruz.

sex-and-the-city
Benzer İçerikler
Lifestyle Sex and the City’den beklenen fragman geldi Beklenen fragman yayınlandı, herkes yeniden bir araya geliyor. Peki, Samantha nerede?
14.01.2021
Lifestyle Sex and the City'den sevindirici haber İkonik dizi Sex and the City, mini dizi formatında ekranlara dönüyor.
29.12.2020
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021