All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Sevilen yapımdan yeni fragman Yunus Başaran

Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.

Netflix’in geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde en çok izlenen yapımları arasında giren, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night yapımının ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanıp dünyayı turlayan bir uçakta mahsur kalmış grubun başından geçenleri izlediğimiz Into The Night’ın henüz açıklanmayan ikinci sezon tarihinin çok uzakta olmadığını düşünüyoruz. Uluslararası birçok oyuncuya da yer verilen yapım gece çekilmesinden dolayı sahip olduğu karanlık atmosferinin verdiği merak duygusu ikinci sezonda da devam edecek diye umuyoruz.

Netflix
Into The Night
Mehmet Kurtuluş
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020
Lifestyle Yeni projesi belli oldu Millie Bobby Brown’ın yeni filmi belli oldu.
29.07.2020
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021