All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Sevilen yapımdan yeni fragman Yunus Başaran

Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.

Netflix’in geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde en çok izlenen yapımları arasında giren, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night yapımının ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanıp dünyayı turlayan bir uçakta mahsur kalmış grubun başından geçenleri izlediğimiz Into The Night’ın henüz açıklanmayan ikinci sezon tarihinin çok uzakta olmadığını düşünüyoruz. Uluslararası birçok oyuncuya da yer verilen yapım gece çekilmesinden dolayı sahip olduğu karanlık atmosferinin verdiği merak duygusu ikinci sezonda da devam edecek diye umuyoruz.

Netflix
Into The Night
Mehmet Kurtuluş
Benzer İçerikler
Lifestyle Yeni projesi belli oldu Millie Bobby Brown’ın yeni filmi belli oldu.
29.07.2020
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle Lucifer’in son sezonu geliyor Netflix Lucifer’ın altıncı ve son sezonunu duyurdu. Bakalım şeytanla bu anlaşmaya hazır mıyız?
29.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Instagram Reels artık Türkiye’de Instagram, Tiktok karşısındaki beklenen hamlesi Reels özelliği artık ülkemizde...
06.08.2020
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020