All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Sevilen yapımdan yeni fragman Yunus Başaran

Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.

Netflix’in geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde en çok izlenen yapımları arasında giren, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night yapımının ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanıp dünyayı turlayan bir uçakta mahsur kalmış grubun başından geçenleri izlediğimiz Into The Night’ın henüz açıklanmayan ikinci sezon tarihinin çok uzakta olmadığını düşünüyoruz. Uluslararası birçok oyuncuya da yer verilen yapım gece çekilmesinden dolayı sahip olduğu karanlık atmosferinin verdiği merak duygusu ikinci sezonda da devam edecek diye umuyoruz.

Netflix
Into The Night
Mehmet Kurtuluş
Benzer İçerikler
Moda Fashion Week Istanbul 1. günün özeti İlk güne kısa bir bakış...
14.04.2021
Lifestyle Netflix'ten müjde Yakın bir tarihte yayına girecek olan Netflix'in yeni gözdesi Tribes of Europa, izlenme rekorlara kıracağa benziyor.
09.02.2021
Lifestyle Fantastik dizi Shadow and Bone Netflix, yeni fantastik dizisi Shadow and Bone’u dizi tutkunları ile buluşturuyor. Geri sayım başlasın!
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021