All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.07.2020 Sevilen yapımdan yeni fragman Yunus Başaran

Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.

Netflix’in geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde en çok izlenen yapımları arasında giren, başrolleri arasında Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı Belçika yapımı Into The Night yapımının ikinci sezon fragmanı yayınlandı. Dünyada yaşanan ani bir güneş felaketinin ardından, Brüksel’den havalanıp dünyayı turlayan bir uçakta mahsur kalmış grubun başından geçenleri izlediğimiz Into The Night’ın henüz açıklanmayan ikinci sezon tarihinin çok uzakta olmadığını düşünüyoruz. Uluslararası birçok oyuncuya da yer verilen yapım gece çekilmesinden dolayı sahip olduğu karanlık atmosferinin verdiği merak duygusu ikinci sezonda da devam edecek diye umuyoruz.

Netflix
Into The Night
Mehmet Kurtuluş
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020
Lifestyle Yeni projesi belli oldu Millie Bobby Brown’ın yeni filmi belli oldu.
29.07.2020
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020