All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.01.2021 Sanat yansıması Onur Özcan

Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.

2020’nin son günlerinde Gucci ile The North Face iş birliğiyle hazırlanan koleksiyon tanıtılmıştı. Alessandro Michele önderliğinde hazırlanan The North Face x Gucci koleksiyonunda Gucci’nin ikonik çizgisi ünlü outdoor markası The North Face’in teknik duruşu ile buluştu. Ünlü tasarımcı Off The Grid koleksiyonunda da Outdoor'a olan sevgisini ortaya koymuştu. Moda devi Gucci, büyük beğeni toplayan bu koleksiyon için artık markanın imza hamlelerinden biri olan Art Wall projesiyle bir sürpriz yaptı. Bu özel koleksiyonu kutlamak için özel olarak hazırlanan duvar tasarımları dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde, Milano, Londra, Şangay, Hong-Kong, New York, uygulandı. Her şehirde koleksiyonun başka bir yönünün vurgulandığı tasarımlar her zamanki gibi çok sevildi. Dünyanın dört bir yanında yer alan Gucci’nin elinin değdiği bu duvarlara yakından bakalım. Sizin favoriniz hangisi?    

Gucci
The North Face
Alessandro Michele
Benzer İçerikler
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Gucci aşkına Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.
07.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021