All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Sanal dünyada şık olmak Yunus Başaran

Nintendo’nun devrim niteliği taşıyan taşınabilir oyun konsolu Nintendo Switch yeni bir fenomene ev sahipliği yapıyor; Animal Crossing: New Horizon.

Sosyal mesafeye ve karantinaya adapte olmaya çalıştığımı şu günlerde evde çalışmak, yemek yapmak, bitkilerle ilgilenmek oldukça olağan hale geldi. Çoğumuz ise akıllı telefonlarımızla ilişkimizi bir adım öteye götürdük. Instagram hikayeleri tekrar tekrar izlerken, dünyada ve ülkemizde ne olmuş diye Twitter’da geziniyoruz. Peki ya oyunlar? Oyun tutkunları ise birkaç yıl önce lanse edilen Nintendo Switch’in çok yönlülüğüyle zaman doldurmasını biliyor.

Nintendo Switch bu günlerde bir oyun ile gündemde; Animal Crossing: New Horizon. Bilmeyenleriniz için dijital bir ada inşa eden, yaratılan yerleri ziyaret eden, arkadaş edinen bir karakter ile oynadığımız simülasyon diyebiliriz. Grafikleriyle kısa sürede en çok indirilen oyun listesine giren Animal Crossing bir farkla öne çıkıyor. Karakterleriniz yüksek modanın nimetlerinden faydalanabiliyor. 

 

Hemen hemen karakter bazlı oyunların çoğu kozmetik adıyla bilinen aksesuar ve giyim ürünleri sunuyor. Animal Crossing oyununda da aynı mantık işliyor. Bu sebeple yarattığınız karakteriniz gündelik standart ve heyecanı olmayan kıyafetler yerine neden Jacquemus elbise giymesin ki. Ya da Gucci logolu bir tişört... Dior erkek koleksiyonundan bir şapka... Instagram’da Animal Crossing kıyafetlerini sunan birkaç hesabı sizler için derledik. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANIMALCROSSINGFASHIONARCHIVE (@animalcrossingfashionarchive) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANIMALCROSSFITS (@animalcrossfits) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOOK STREET MARKET (@nookstreetmarket) on

 

Animal Crossing
New Horizon
Nintendo
Benzer İçerikler
Lifestyle Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?
07.05.2020
Lifestyle Sanal dünyada şık olmak Nintendo’nun devrim niteliği taşıyan taşınabilir oyun konsolu Nintendo Switch yeni bir fenomene ev sahipliği yapıyor; Animal Crossing: New Horizon.
01.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor? 5 Haziran Cuma günü son sezonu Netflix’e gelen 13 Reasons Why oyuncuları Instagram’da neler yapıyor?
05.06.2020
Lifestyle 2. sezonuyla Dirty John Gerçek olaylardan esinlenen Dirty John, bu sefer başka bir olayı 2.sezonuna yansıtıyor.
04.06.2020
Lifestyle Anatoli’den heyecanlandıran haber Dünyaca ünlü dekorasyon ve tasarım markası Michael Aram, Anatoli aracılığıyla ülkemize giriş yaptı.
04.06.2020