All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Sanal dünyada şık olmak Yunus Başaran

Nintendo’nun devrim niteliği taşıyan taşınabilir oyun konsolu Nintendo Switch yeni bir fenomene ev sahipliği yapıyor; Animal Crossing: New Horizon.

Sosyal mesafeye ve karantinaya adapte olmaya çalıştığımı şu günlerde evde çalışmak, yemek yapmak, bitkilerle ilgilenmek oldukça olağan hale geldi. Çoğumuz ise akıllı telefonlarımızla ilişkimizi bir adım öteye götürdük. Instagram hikayeleri tekrar tekrar izlerken, dünyada ve ülkemizde ne olmuş diye Twitter’da geziniyoruz. Peki ya oyunlar? Oyun tutkunları ise birkaç yıl önce lanse edilen Nintendo Switch’in çok yönlülüğüyle zaman doldurmasını biliyor.

Nintendo Switch bu günlerde bir oyun ile gündemde; Animal Crossing: New Horizon. Bilmeyenleriniz için dijital bir ada inşa eden, yaratılan yerleri ziyaret eden, arkadaş edinen bir karakter ile oynadığımız simülasyon diyebiliriz. Grafikleriyle kısa sürede en çok indirilen oyun listesine giren Animal Crossing bir farkla öne çıkıyor. Karakterleriniz yüksek modanın nimetlerinden faydalanabiliyor. 

 

Hemen hemen karakter bazlı oyunların çoğu kozmetik adıyla bilinen aksesuar ve giyim ürünleri sunuyor. Animal Crossing oyununda da aynı mantık işliyor. Bu sebeple yarattığınız karakteriniz gündelik standart ve heyecanı olmayan kıyafetler yerine neden Jacquemus elbise giymesin ki. Ya da Gucci logolu bir tişört... Dior erkek koleksiyonundan bir şapka... Instagram’da Animal Crossing kıyafetlerini sunan birkaç hesabı sizler için derledik. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANIMALCROSSINGFASHIONARCHIVE (@animalcrossingfashionarchive) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ANIMALCROSSFITS (@animalcrossfits) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOOK STREET MARKET (@nookstreetmarket) on

 

Animal Crossing
New Horizon
Nintendo
Benzer İçerikler
Moda Hem enerjik hem stil sahibi Hazar Ergüçlü’nün yüzü olduğu Reebok, hız kesmeden reklam kampanyalarına devam ediyor.
15.09.2020
Lifestyle İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.
23.07.2020
Lifestyle Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?
07.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020
Lifestyle MBFWİ heyecanı başladı! Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 15. sezonu bugün başlıyor. Heyecanla beklenen defileler, özel söyleşiler ve daha fazlası sizlerle...
12.10.2020