All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.01.2021 Sağlıklı beslenerek formda kalın Salih Devrim

Vitalica Wellness sağlıklı beslemenin formülünü veriyor. Yeni yıla özel hazırladığı sağlıklı beslenme paketi ile formda kalmak sizin elinizde.

Yeni yılla birlikte kendimize daha sağlıklı beslenmek için söz vermiş olabiliriz. Değişen alışkanlıklarımızla birlikte yeme-içme düzenimiz de farklılaşabiliyor. Bu farklılıktan etkilenmemek ve kendimize verdiğimiz sözü tutmak için Vitalica Wellness yeni yıla özel "Sağlıklı Beslenme Paketi" sunuyor.

Vitalica Wellness 2021’de sağlıklı beslenme kararı alan ve yenilenmek isteyenlere özel bir beslenme paketi hazırladı. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, dört farklı özel çay, wellness içeceği, sağlıklı bar ve diğer atıştırmalıklardan oluşan beslenme paketi, uzman doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından tasarlandı. Paketler temel besin öğelerinin yanı sıra antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve eser elementlerle aktive edilmiş, sağlığı geliştiren organik malzemelerle hazırlanıyor. %100 bitkisel bazlı ve %80 bitkisel bazlı olmak üzere iki seçeneği olan paket içeriğindeki yemeklerde mevsimlik, yerel, taze ve organik besinler, tahıllar, kuruyemişler, tohumlar, sebzeler, meyveler ve deniz ürünleri kullanılıyor. Bağırsak florasını iyileştiren ve metabolizmayı hızlandıran yemekler aç kalmadan fazla kilolardan kurtulmayı da sağlıyor. Halsizliği önleyip enerjiyi ve canlılığı artırıyor. İçeriği kişiye özel olarak düzenlenen ve adrese teslim edilen yemek paketi, yeni yılda sağlıklı beslenmek ve formda kalmak için reform yapma olanağı sunuyor.

Sağlıklı Beslenme Paketi
Vitalica Wellness
Benzer İçerikler
Lifestyle Geçirgen bağırsak sendromuna iyi gelen besinler Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz geçirgen bağırsak sendromuna karşı hangi besinleri tüketerek sağlığımızı koruyabileceğimizi yakından inceleyelim.
14.01.2021
Lifestyle Geçirgen bağırsak sendromu nedir? Geçirgen bağırsak sendromu nedir? Bu hastalığa karşı hangi önlemler alınmalı? Tüm cevapları yakından inceleyelim.
13.01.2021
Lifestyle Sağlıklı beslenerek formda kalın Vitalica Wellness sağlıklı beslemenin formülünü veriyor. Yeni yıla özel hazırladığı sağlıklı beslenme paketi ile formda kalmak sizin elinizde.
07.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021