All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Sağlığınıza yatırım yapın Merve Girgin

Kısıtlama dönemlerinde sağlığınızı güçlendirmeye ve kendinizi yenilemeye ne dersiniz?

Hafta sonu kısıtlama dönemlerini, genelde herkes evinin sağlıklı ve korunaklı ortamında geçirmeyi tercih ediyor. Fakat bu zamanları, aileniz ve kendiniz için fırsata dönüştürebilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin ılıman hava koşullarında ve en gözde sağlıklı yaşam merkezlerinde virüs tehdidinden kısa bir tatile ne dersiniz? 

Bu mevsimde zayıflayan bağışıklık sistemi, bedenimizi virüslere ve hastalıklara karşı daha savunmasız hala getiriyor. Pandemi nedeniyle evlere kapandığımız bu dönemde, bağışıklığınızı güçlü tutmanız her zamankinden daha çok önem taşıyor. Uzaktan çalışarak ofis hayatını sürdürenler için güvenli bir ortam sunan TheLifeCo Wellbeing merkezleri, sizi kış aylarının soğuk ve kasvetli ortamından kurtarmaya geliyor.  

Bağışıklık Protokolü, Ozon terapisi ve Glutatyon gibi damar yolu uygulamaları ile misafirlerinin bağışıklığını güçlendirmeyi hedefleyen merkez, Bodrum ve Antalya’da hizmet veriyor. Giriş öncesi Covid testini zorunlu olması, müşterilerine güvenli bir deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bu döneme özel çok avantajlı fırsatlar sizi bekliyor. 

sağlık
Son Eklenenler
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021