All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Sağlığınıza yatırım yapın Merve Girgin

Kısıtlama dönemlerinde sağlığınızı güçlendirmeye ve kendinizi yenilemeye ne dersiniz?

Hafta sonu kısıtlama dönemlerini, genelde herkes evinin sağlıklı ve korunaklı ortamında geçirmeyi tercih ediyor. Fakat bu zamanları, aileniz ve kendiniz için fırsata dönüştürebilirsiniz. Akdeniz ve Ege’nin ılıman hava koşullarında ve en gözde sağlıklı yaşam merkezlerinde virüs tehdidinden kısa bir tatile ne dersiniz? 

Bu mevsimde zayıflayan bağışıklık sistemi, bedenimizi virüslere ve hastalıklara karşı daha savunmasız hala getiriyor. Pandemi nedeniyle evlere kapandığımız bu dönemde, bağışıklığınızı güçlü tutmanız her zamankinden daha çok önem taşıyor. Uzaktan çalışarak ofis hayatını sürdürenler için güvenli bir ortam sunan TheLifeCo Wellbeing merkezleri, sizi kış aylarının soğuk ve kasvetli ortamından kurtarmaya geliyor.  

Bağışıklık Protokolü, Ozon terapisi ve Glutatyon gibi damar yolu uygulamaları ile misafirlerinin bağışıklığını güçlendirmeyi hedefleyen merkez, Bodrum ve Antalya’da hizmet veriyor. Giriş öncesi Covid testini zorunlu olması, müşterilerine güvenli bir deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Bu döneme özel çok avantajlı fırsatlar sizi bekliyor. 

sağlık
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021