All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Romantik komedi sevenlere öneri Dilruba Karaköse

The Baker and the Beauty isimli yeni televizyon dizisi, romantik komedi türünü sevenler için güzel bir alternatif…

Hem biraz kafa dağıtmak hem de pespembe bir dünyanın içine kendimizi kaptırmak adına romantik komediden daha iyi bir seçenek yok desek, çok da yanılmış olmayız. Ancak bu türün büyük bir müdavimiyseniz, klasikleşmiş yapımları çoktan eskitmişsinizdir muhtemelen. O yüzden şimdi sıra, yenilerinin peşine düşme vakti. ABC kanalında yayınlanan The Baker and the Beauty ise açığı kapatacak türden sevimli bir dizi olma özelliği taşıyor. İsrail yapımı başka bir diziden uyarlama bu yapımda, küçük bir fırında çalışan genç ile popüler bir kızın aşkı konu alınıyor. Dynasty ve The Vampire Diaries gibi dizilerde yer alan Nathalie Kelley, önemli bir kariyere sahip güzel ve güçlü Noa Hamilton karakterine hayat verirken, ailesinin fırınında çalışan Daniel Garcia’ya Victor Rasuk can veriyor.

Dizi
Romantik komedi
The Baker and the Beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Güzellik YSL Beauty'nin yeni yüzü Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.
25.12.2020
Güzellik Bireyselliğe vurgu Gucci Beauty, kozmetik ailesinin yeni üyeleri ile bireyselliğe ve çeşitliliğe vurgu yapıyor.
17.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021