All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Romantik komedi sevenlere öneri Dilruba Karaköse

The Baker and the Beauty isimli yeni televizyon dizisi, romantik komedi türünü sevenler için güzel bir alternatif…

Hem biraz kafa dağıtmak hem de pespembe bir dünyanın içine kendimizi kaptırmak adına romantik komediden daha iyi bir seçenek yok desek, çok da yanılmış olmayız. Ancak bu türün büyük bir müdavimiyseniz, klasikleşmiş yapımları çoktan eskitmişsinizdir muhtemelen. O yüzden şimdi sıra, yenilerinin peşine düşme vakti. ABC kanalında yayınlanan The Baker and the Beauty ise açığı kapatacak türden sevimli bir dizi olma özelliği taşıyor. İsrail yapımı başka bir diziden uyarlama bu yapımda, küçük bir fırında çalışan genç ile popüler bir kızın aşkı konu alınıyor. Dynasty ve The Vampire Diaries gibi dizilerde yer alan Nathalie Kelley, önemli bir kariyere sahip güzel ve güçlü Noa Hamilton karakterine hayat verirken, ailesinin fırınında çalışan Daniel Garcia’ya Victor Rasuk can veriyor.

Dizi
Romantik komedi
The Baker and the Beauty
Benzer İçerikler
Lifestyle 30 Rock’ın sürpriz dönüşü NBC’nin en ikonik dizilerinden biri olan 30 Rock, çekilecek özel bir bölüm ile heyecanlandıran küçük geri dönüşünü yapmaya hazırlanıyor.
23.06.2020
Lifestyle The Politician'da rekabet artıyor Netflix imzası taşıyan The Politician, 2. sezonuyla heyecan dozunu iyice yükseltiyor.
16.06.2020
Ünlüler Gossip Girl'e mi dönüyor? Ed Westwick’in Instagram’ından yaptığı XOXO açıklaması herkesi şaşırttı!
16.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020