All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 27.05.2020 Romantik komedi sevenlere öneri Dilruba Karaköse

The Baker and the Beauty isimli yeni televizyon dizisi, romantik komedi türünü sevenler için güzel bir alternatif…

Hem biraz kafa dağıtmak hem de pespembe bir dünyanın içine kendimizi kaptırmak adına romantik komediden daha iyi bir seçenek yok desek, çok da yanılmış olmayız. Ancak bu türün büyük bir müdavimiyseniz, klasikleşmiş yapımları çoktan eskitmişsinizdir muhtemelen. O yüzden şimdi sıra, yenilerinin peşine düşme vakti. ABC kanalında yayınlanan The Baker and the Beauty ise açığı kapatacak türden sevimli bir dizi olma özelliği taşıyor. İsrail yapımı başka bir diziden uyarlama bu yapımda, küçük bir fırında çalışan genç ile popüler bir kızın aşkı konu alınıyor. Dynasty ve The Vampire Diaries gibi dizilerde yer alan Nathalie Kelley, önemli bir kariyere sahip güzel ve güçlü Noa Hamilton karakterine hayat verirken, ailesinin fırınında çalışan Daniel Garcia’ya Victor Rasuk can veriyor.

Dizi
Romantik komedi
The Baker and the Beauty
Benzer İçerikler
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Güzellik Zoë Kravitz x YSL Beauty Kırmızının cazibesine Zoë Kravitz ile kapılıyoruz.
07.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021