All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.05.2020 Prenses Margaret’in sabah rutini Abdullah Yazıc

Uyanınca görevliyi çağırmak adına çalan ziller...

Çılgın ve eğlenceli tavırlarıyla tanınan Prenses Margaret’in ablası Kraliçe Elizabeth’den oldukça farklı bir karakteri olduğunu biliyorduk. Bunun yanında kraliyet ailesinin sabah rutinlerine pek de benzemeyen alışkanlıklarını öğrendik. Ablası kahvaltısını yüksek tavanlı salonunda yaparken bakalım Prenses Margaret’in sabah rutininde neler varmış?

Görünüşe göre Prenses sabah 9:00’da uyanıp yatakta kahvaltısını yapıyormuş. Ardından iki saat boyunca radyo dinleyerek sigara eşliğinde gazete okurmuş. Gözümüzde ‘The Crown’ setini andıran bir ortam, yerlerde sayfalar, hafif loş bir ışık ve saten sabahlığıyla Prenses Margaret canlanıyor. Banyoda bir saat geçirdikten sonra uzun bir hazırlık evresi sonrası Prenses votkasını yudumlayıp 12:30’da öğle yemeği için hazır oluyor. Ardından 13:00’da gümüş takımlarla 4 çeşit öğle yemeğini yemek için annesine katılmasıyla rutin son buluyor.

 

Alışkanlıkları da kendine has olan Prenses Margaret oldukça ilginç bir hayat yaşamış hayatının sonuna kadar ablasının yanında olmuştur.

Son Eklenenler
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020