All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.05.2020 Prenses Margaret’in sabah rutini Abdullah Yazıc

Uyanınca görevliyi çağırmak adına çalan ziller...

Çılgın ve eğlenceli tavırlarıyla tanınan Prenses Margaret’in ablası Kraliçe Elizabeth’den oldukça farklı bir karakteri olduğunu biliyorduk. Bunun yanında kraliyet ailesinin sabah rutinlerine pek de benzemeyen alışkanlıklarını öğrendik. Ablası kahvaltısını yüksek tavanlı salonunda yaparken bakalım Prenses Margaret’in sabah rutininde neler varmış?

Görünüşe göre Prenses sabah 9:00’da uyanıp yatakta kahvaltısını yapıyormuş. Ardından iki saat boyunca radyo dinleyerek sigara eşliğinde gazete okurmuş. Gözümüzde ‘The Crown’ setini andıran bir ortam, yerlerde sayfalar, hafif loş bir ışık ve saten sabahlığıyla Prenses Margaret canlanıyor. Banyoda bir saat geçirdikten sonra uzun bir hazırlık evresi sonrası Prenses votkasını yudumlayıp 12:30’da öğle yemeği için hazır oluyor. Ardından 13:00’da gümüş takımlarla 4 çeşit öğle yemeğini yemek için annesine katılmasıyla rutin son buluyor.

 

Alışkanlıkları da kendine has olan Prenses Margaret oldukça ilginç bir hayat yaşamış hayatının sonuna kadar ablasının yanında olmuştur.

Son Eklenenler
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Netflix'e gelen yeni özellik Netflix ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.
22.01.2021