All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.12.2020 Nintendo'nun tema park müjdesi Onur Özcan

Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Nintendo’nun yeni tema parkını gezmeye hazır mısınız?

Japonya merkezli oyun şirketi Nintendo, oyun dünyasına kazandırdığı ikonik Super Mario karekteri ile unutulmayacak bir başarıya imza attı. Geçmişten günümüze hala popüler ve herkes tarafından çok sevilen oyun karakteri büyük küçük herkes için çok şey ifade ediyor. Yalnızca Super Marıo değil, Nintendo’nun video oyunları milyonlarca oyunseverin favorileri arasında yer alıyor. Nintendo sahip olduğu bu başarıyı taçlandırmak ve oyunseverlere unutulmaz bir armağan vermek için bir tema park açacağını duyurmuştu. Japonya Universal Stüdyolarında, 2021 Şubat ayında açılması beklenen tema parktan ilk haber geldi! Nintendo dünyasını doyasıya yaşayabileceğiniz tema park, Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto’nun rehberlik yaptığı bir video ile tanıtıldı. Eğer siz de prensesin hangi kalede esir alındığını görmek istiyorsanız, tüm detaylar aşağıdaki videoda.  

Nintendo
Super Mario
Japonya
Benzer İçerikler
Lifestyle Super Bowl şaşırtıyor Amanda Gorman, başarısı ile Super Bowl tarihinde bir ilke imza atacak.
05.02.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Nintendo'nun tema park müjdesi Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Nintendo’nun yeni tema parkını gezmeye hazır mısınız?
28.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021