All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.12.2020 Nintendo'nun tema park müjdesi Onur Özcan

Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Nintendo’nun yeni tema parkını gezmeye hazır mısınız?

Japonya merkezli oyun şirketi Nintendo, oyun dünyasına kazandırdığı ikonik Super Mario karekteri ile unutulmayacak bir başarıya imza attı. Geçmişten günümüze hala popüler ve herkes tarafından çok sevilen oyun karakteri büyük küçük herkes için çok şey ifade ediyor. Yalnızca Super Marıo değil, Nintendo’nun video oyunları milyonlarca oyunseverin favorileri arasında yer alıyor. Nintendo sahip olduğu bu başarıyı taçlandırmak ve oyunseverlere unutulmaz bir armağan vermek için bir tema park açacağını duyurmuştu. Japonya Universal Stüdyolarında, 2021 Şubat ayında açılması beklenen tema parktan ilk haber geldi! Nintendo dünyasını doyasıya yaşayabileceğiniz tema park, Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto’nun rehberlik yaptığı bir video ile tanıtıldı. Eğer siz de prensesin hangi kalede esir alındığını görmek istiyorsanız, tüm detaylar aşağıdaki videoda.  

Nintendo
Super Mario
Japonya
Benzer İçerikler
Lifestyle Nintendo'nun tema park müjdesi Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Nintendo’nun yeni tema parkını gezmeye hazır mısınız?
28.12.2020
Lifestyle İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.
23.07.2020
Lifestyle Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?
07.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021