All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 07.05.2020 Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Yunus Başaran

Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?

Büyük ve ağır olan oyun konsollarının aksine Nintendo, birkaç yıl önce hem taşınabilir hem de TV’ye bağlanabilir bir konsol piyasaya sürdü. Nintendo Switch adındaki bu konsol, sunduğu yüksek grafikler ile herkesin başını döndürdü. Dönüştürülebilir formatını sağlayan bir dizi aparatla gelen konsol, gün be gün artan oyun seçeneğine sahip zengin marketiyle de milyonlara varan kullanıcıya ulaştı. Ülkemizin içinde bulunduğu dövizsel sorundan ötürü makul olabilecek teknolojik aletleri maalesef ki yüksek fiyatlara aldığımızdan ötürü Nintendo Switch, çok geç ülkemizde satışa çıktı. Fiyatlar düşer mi bilinmez ama hali hazırda ülkemizde de sevenlere sahip. Biz de sizler için Nintendo Switch’in favori 7oyununu sıraladık.

 

The Witcher 3: Wild Hunt

Geçtiğimiz aylarda Netflix’e gelen the Witcher dizisi aslında bilgisayar oyunuydu. Nintendo Switch desteği de kazanan oyunun 3.sü olan Wild Hunt yüksek grafikleri ve açık dünya tarzı oynanışı ile kısa sürede popüler oldu. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

2017 yılında lanse edilen Zelda’nın yeni versiyonu, Nintendo’nun en iyi oyunlarından biri olarak lanse edilir. Keşfedilecek tonla içerik bulabileceğini bu açık dünyada çeşitli araçlarla da seyahat edebiliyorsunuz. 

Super Smash Bros Ultimate

2019’a girerken piyasaya sürülen Super Smash Bros Ultimate sunulan 74 karakterlerle ve 8 kişinin aynı anda oynama olanağı ile sıkılmadan vakit geçireceğiniz bir dövüş oyunu.

 

Bayonetta 2

Bayonetta, Nintendo Switch platformundaki en ünlü Hack and Slash türü oyun. Hack and Slash, rol yapma oyunlarının (RPG) bir türevi. Ancak Hack and Slash türü oyunlarda karakter gelişimi ve de kolay yok edilen ama sayısı bir hayli fazla olan çok düşman olmasıyla öne çıkıyor. Bayonetta 2, akıcı oynanışa sahip adrenalin yüklü bir oyun.

Super Mario Odyssey

Nintendo deyince Super Mario gelir akıllara. Birçok varyasyona sahip Super Mario oyunları içinde ise Super Mario Odyssey farklı bir yerde. Yüksek grafikleri ve akıcı hikaye kurgusuyla bizlere nostalji yaşatırken nerede oynadığınızı unutturacak.

Pokémon Sword ve Pokémon Shield

Pokemon dünyası mobile geçiş yaptıktan sonra daha da popüler hale geldi. Nintendo Switch dünyası ise hem TV’de hem de taşınabilir konsolda sunduğu Pokemon dünyasından Sword ve Shield oyunuyla çok oyunculu bir deneyim sunuyor. 

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing oyununun yeni versiyonu olan New Horizons oyununda kişiselleştirdiğimiz karakterlerimizin gerçek kendimizden daha stil sahibi hale getirebildiğimiz bir platform.

Nintendo
Switch
Zelda
Mario
Pokemon
Witcher
Nintendo Switch Oyunları
Benzer İçerikler
Lifestyle İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.
23.07.2020
Lifestyle Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?
07.05.2020
Lifestyle Sanal dünyada şık olmak Nintendo’nun devrim niteliği taşıyan taşınabilir oyun konsolu Nintendo Switch yeni bir fenomene ev sahipliği yapıyor; Animal Crossing: New Horizon.
01.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020