All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 24.11.2020 Müziğin başarılı kadınları Onur Özcan

Yılın önemli ödül törenlerinden olan "Billboard Women in Music", müzik dünyasının başarılı kadınlarını onurlandıracak.

Müzik hayatımızın her anında, anılarımızda bizlere eşlik ediyor. Özellikle bu yıl yaşadığımız pandemi sürecinde hepimizin sığındığı ilk liman oldu. Her yıl öne çıkan sanatçılar ve şarkıcılar birçok törenle ödüllendiriliyorlar. Bunların arasında "Billboard Women in Music" en önemli törenlerin arasında yer alıyor. Kadın-erkek eşitsizliği ne yazık ki müzik dünyası da dahil olmak üzere her alanda karşımıza çıkıyor. Billboard’un düzenlediği bu tören kadın müzisyenlere kendilerini daha iyi ifade etme imkanı sunuyor. Yalnızca kadınların ödüllendirildiği bu geceyi düzenleyen Billboard alkışı hak ediyor. Tören tarihi boyunca en çok ödül alan isim Taylor Swift oldu. Geçen yıl Yılın Kadını ödülünü ise Billie Eilish aldı. Teyana Taylor’un sunuculuğu üstleneceği tören, bu yılki diğer törenler gibi online olarak gerçekleşecek. Müzik dünyasından birçok sürpriz ismin katılımıyla renklenecek gecede bizleri birçok sürpriz bekliyor. 

 

YILIN KADINI: CARDI B

Bu yıl yayınladığı teklisi "WAP" ile müzik listelerini altüst eden Cardi B, her zamanki gibi yaptığı her hareketle, söylediği her sözle gündemden düşmedi. Son olarak Reebok ile gerçekleştirdiği saatler içerisinde tükenen koleksiyon da yılın son aylarında ünlü yıldızın başarı grafiğini yükseltti.

 

İKON: JENNIFER LOPEZ

Yılın ikonu seçilen Jennifer Lopez müzik dünyası içinde kendi tarzını ölümsüzleştiren yıldızlar arasında yer alıyor. Lopez'in eski şarkıları, kıyafet tercihleri hala konuşuluyor. Yılalra meydan okuyan güzelliği ve fiziğiyle adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı bu ödülü tamamen hak ediyor.

 

ENERJİ KAYNAĞI: DUA LIPA

Dua Lipa onu tanıdığımız ilk günden beri şarkıları, tarzı ve duruşuyla bizi adeta büyüledi. Lipa, Future Nostalgia albümü ile de bu yıl müzik listelerinde zirveyi boş bırakmadı. Sahne enerjisi ile izleyenleri büyüleyen genç yıldız, yaptığı her hareketle daha büyük başarılara imza atacağının sianyallerini veriyor.

 

HİT USTASI: DOLY PARTON

YÜKSELEN YILDIZ: CHLOE X HALLE

YÖNETECİ: BRIANNA AGYEMANG X JAMILA THOMAS

AMERICAN EXPRESS ETKİLİ SANATÇI: JESSI REYEZ

Jennifer Lopez
Dua Lipa
Cardi B
Taylor Swift
Benzer İçerikler
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Güzellik 2021 Grammy Ödülleri güzellik görünümleri Ünlü isimler kırmızı halıda, kıyafetleriyle olduğu kadar; şaşırtıcı göz, dudak makyajlarıyla, saçlarıyla ve daha fazlasıyla dikkat çektiler.
15.03.2021
Moda 2021 Grammy Ödülleri kırmızı halı 2021 Grammy Ödül Töreni'nin ünlü isimler kırmızı halıda en şık görünümlerini sergiledi.
15.03.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021