All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 02.09.2020 MTV VMA 2020 performansları Hilal Uğur

MTV Video Müzik Ödülleri ünlü isimlerin büyüleyici performanslarına ev sahipliği yaptı

Dünyanın en prestijli müzik ödüllerinden MTV Video Müzik Ödülleri, Keke Palmer sunuculuğunda 31 Ağustos’ta pandemi gölgesiyle gerçekleşti. Covid-19 nedeniyle seyircisiz gerçekleşen gecede; Ariana Grande, Lady Gaga, Miley Cyrus gibi birçok isim video görüntüleri ile geceye katıldı.

2013’ten beri ilk kez MTV Video Müzik Ödülleri gecesinde performans sergileyen Lady Gaga, Ariana Grande ile gerçekleştirdikleri 9 dakikalık “Rain on Me” performansındaki koreografi ve kostümleri ile izleyenleri büyülemeyi başardı. Lady Gaga Ariana Grande ile olan düeti dışında “911”ve“Stupid Love” şarkılarını da seslendirdi. Gaga performanslarındaki enerjisi ve ödül alırken ki tarzı ile eski Gaga’nın geri döndüğünü izleyenlere gösterdi.

Gecenin en büyüleyici şovlarından biri süphesiz “Dynamite” performansı ile K-popgrubu BTS’e aitti. Senkronize dansları, şatafatlı sahne düzenleri ve mükemmel uyumları ile izleyicileri büyülemeyi başardılar. Aday oldukları 4 kategoride de ödülerini alan K-pop grubunun “Dynamite” performansı bir gün içinde 13,5 milyon izlenerek trend videolar arasında yerini aldı.

Performansı ile geceye imzasını atan bir diğer isim ise The Weekend oldu. "Blinding Lights” adlı parçasını seslendiren The Weekend, şovunu Batı Yarımküredeki en yüksek açık hava gökyüzü güvertesi olan EDGE’de gerçekleştirdi. Performansını büyüleyici ışık ve havai fişek gösterileriyle süsleyen R&B-Pop sanatçısı herkesi büyülemeyi başardı.

Miley Cyrus “Midnight Sky” performansı ile geceye ismini yazdıran sanatçılardan oldu. Performansı sırasındaki etkileyici efektler ve dekorlar ile izleyenleri bir kez daha kendine hayran bırakmayı başardı. Performansının sonunda bir disko topunun üzerine çıkarak hafızalardan silinmeyen “Wrecking Ball” performansına bir atıfta bulunmayı da ihmal etmedi.

En İyi Yeni Sanatçı kategorisinde ödül alan Doja Cat “Say So”ve “Like That”performansları ile interneti salladı. Kullanılan kostümler, dekor ve efektlerle gecenin en dikkat çeken performanslarından biri oldu. Ayrıca Doja Cat, Haley Sharpe isimli genç kızın TikTok’ta trendlere giren “Say So” parçası için oluşturduğu koreografisi ile dans etmesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Mtv
Lady Gaga
Bts
Vma
Ariana Grande
Miley Cyrus
Benzer İçerikler
Moda Schiaparelli’den çarpıcı hareket Schiaparelli 2021 İlkbahar Couture koleksiyonu çarpıcı tasarımlar ve görsellerle karşımızda.
26.01.2021
Moda Amerika yeni bir döneme giriyor Amerika'da siyasi dengelerin değiştiği bu önemli günde birbirinden şık isimler dikkatimizi çekti.
25.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 25-31 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
25.01.2021
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021