All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 20.11.2020 Moda ve teknoloji bir arada Onur Özcan

Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği teknoloji ve modanın gücünü gözler önüne seriyor.

Çin teknoloji devi Huawei ve Kore merkezli ikonik gözlük markası Gentle Monster, güçlerini birleştirerek teknoloji ve modanın neler başarabileceğini bir kez daha kanıtladı. İşbirliğine özel olarak hazırlanan koleksiyonda en son teknoloji ve üst düzey moda giyilebilir teknolojiye yeni bir soluk getirdi. Lansmanda tanıtıldığı andan itibaren merakla beklenen tasarımlar ön satışa sunuldu. Giyilebilir teknoloji söz konusu olunca çoğu kişinin aklına akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar geliyor. Huawei ve Gentle Monster ikilisi ise beklenmeyen bir hamle ile teknolojiyi gözlükler ile buluşturdu.

Koleksiyonda yer alan tasarım gözlükler, ses sızıntısını en aza indirgeyen akustik gizlilik özelliği ile donatıldı. Bu özellik sayesinde sessiz ortamlarda bile duyduklarınız yalnızca size özel kalacak. Bunun yanı sıra Bluetooth 5.2 desteğiyle sabit ve kesintisiz bağlantı özelliği sunan ürünler, gözlük sapında dokunmatik özelliğe de sahip. Gözlük sapına yapacağınız birkaç dokunuşla ses seviyesini arttırabilir, bir diğer şarkıya geçebilir, gelen aramaları cevaplayabilir ya da ses asistanınıza bağlanabilirsiniz. Gözlük kılıfı kablolu şarj edilmeye başlandığında gözlük kablosuz olarak şarj oluyor. Ürün tam olarak şarj edildiğinde ortalama 5 saat kullanım imkanı sunuyor. Gördüğünüz gibi Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği, kablosuz kulaklıkları tahtından edecek bir tasarımla piyasaya giriş yaptı. Sizce yeni trend akıllı gözlükler mi olacak?

Huawei
Gentle Monster
Teknoloji
Moda
Benzer İçerikler
Lifestyle Moda ve teknoloji bir arada Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği teknoloji ve modanın gücünü gözler önüne seriyor.
20.11.2020
Lifestyle 2020'nin favori 5 kablosuz kulaklığı Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
27.05.2020
Lifestyle Huawei’nin yeni incileri Teknoloji dünyası durgun olduğunu düşündüğümüz bu sıralar, aslında hiç de durağan olmadığını görüyoruz.
30.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 2020 Grammy adayları açıklandı Bu sene 63.sü düzenlenecek olan Grammy Ödül Töreni, müzik dünyasının en iyilerini seçiyor.
26.11.2020
Lifestyle Begum Khan dünyası Kol düğmeleri ile başladığı serüvene dünyanın birçok yerinde satış yapan bir marka olarak devam eden Begum Khan, marka bünyesindeki ikonik tasarımlarla bizleri yeni bir evrene davet ediyor.
24.11.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020