All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 20.11.2020 Moda ve teknoloji bir arada Onur Özcan

Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği teknoloji ve modanın gücünü gözler önüne seriyor.

Çin teknoloji devi Huawei ve Kore merkezli ikonik gözlük markası Gentle Monster, güçlerini birleştirerek teknoloji ve modanın neler başarabileceğini bir kez daha kanıtladı. İşbirliğine özel olarak hazırlanan koleksiyonda en son teknoloji ve üst düzey moda giyilebilir teknolojiye yeni bir soluk getirdi. Lansmanda tanıtıldığı andan itibaren merakla beklenen tasarımlar ön satışa sunuldu. Giyilebilir teknoloji söz konusu olunca çoğu kişinin aklına akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar geliyor. Huawei ve Gentle Monster ikilisi ise beklenmeyen bir hamle ile teknolojiyi gözlükler ile buluşturdu.

Koleksiyonda yer alan tasarım gözlükler, ses sızıntısını en aza indirgeyen akustik gizlilik özelliği ile donatıldı. Bu özellik sayesinde sessiz ortamlarda bile duyduklarınız yalnızca size özel kalacak. Bunun yanı sıra Bluetooth 5.2 desteğiyle sabit ve kesintisiz bağlantı özelliği sunan ürünler, gözlük sapında dokunmatik özelliğe de sahip. Gözlük sapına yapacağınız birkaç dokunuşla ses seviyesini arttırabilir, bir diğer şarkıya geçebilir, gelen aramaları cevaplayabilir ya da ses asistanınıza bağlanabilirsiniz. Gözlük kılıfı kablolu şarj edilmeye başlandığında gözlük kablosuz olarak şarj oluyor. Ürün tam olarak şarj edildiğinde ortalama 5 saat kullanım imkanı sunuyor. Gördüğünüz gibi Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği, kablosuz kulaklıkları tahtından edecek bir tasarımla piyasaya giriş yaptı. Sizce yeni trend akıllı gözlükler mi olacak?

Huawei
Gentle Monster
Teknoloji
Moda
Benzer İçerikler
Lifestyle Moda ve teknoloji bir arada Huawei X Gentle Monster Eyewear II işbirliği teknoloji ve modanın gücünü gözler önüne seriyor.
20.11.2020
Lifestyle 2020'nin favori 5 kablosuz kulaklığı Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
27.05.2020
Lifestyle Huawei’nin yeni incileri Teknoloji dünyası durgun olduğunu düşündüğümüz bu sıralar, aslında hiç de durağan olmadığını görüyoruz.
30.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021