All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.10.2020 MBFWİ heyecanı başladı! Onur Özcan

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 15. sezonu bugün başlıyor. Heyecanla beklenen defileler, özel söyleşiler ve daha fazlası sizlerle...

Bu yıl yaşadığımız pandemi süreci sebebiyle dijital etkinlikler hayatımızın önemli bir parçası haline geldi. Buna ayak uyduran sektörlerden biri ise tartışmasız moda sektörü. Ülkemiz için en önemli moda etkinliği olan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul da diğer moda haftaları gibi bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşiyor. 12-16 Ekim tarihleri arasında Türk modasını dünyaya ulaştırmaya hazırlanan etkinlikte birçok sürpriz bizleri bekliyor. Tüm etkinlikleri https://www.mbfwistanbul.com/ sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Detaylara yakından bakalım..

 

37 tasarımcı 30 unutulmaz defileye imza atacak

37 tasarımcı ve tasarım markası Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul  bünyesinde 30 unutulmaz defileye imza atacak. Sezon sınırlaması olmayan etkinlikte bazı tasarımcılar İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonları ile karşımıza çıkarken bazıları ise bizlere içinde bulunduğumuz Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonlarını tanıtacak.

Türk modası dünya sahnesinde

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul'un 15. sezonuna özel olarak hazırlanan kısa filmde ülkemizin benzersiz mekanları kullanılarak hem tasarımlar hem de güzelliklerimiz dünya sunulacak.

 

Mercedes-Benz presents Özlem Süer

Mercedes-Benz her sezon seçtiği tasarımcıların defilelerini sunuyor. Bu sezon ise kariyerinde 30. Yılını kutlayan, Türk modasının en değerli isimlerinden Özlem Süer'in İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonunu "Mercedes-Benz presents Özlem Süer" ismiyle sunulacak. Bu özel defile 14 Ekim Salı günü saat 20:30'da www.mbfwistanbul.com adresinde olacak.

Özlem Süer ile 30.yıl özel

Özlem Süer’in 30.yıl özel defilesinin yanı sıra mesleğini, tasarım yaklaşımını, moda tutkusunu, ilham kaynaklarını kısacası Özlem Süer’i eşsiz kılan birçok detayı bulabileceğimiz bir kısa filmle karşılaşacağız. Kısa filmin yayınlanma tarihi ise  "Mercedes-Benz presents Özlem Süer" defilesinin de gerçekleşeceği 14 Ekim.

Özlem Süer ile 30.yıl özel

Özlem Süer’in 30.yıl özel defilesinin yanı sıra mesleğini, tasarım yaklaşımını, moda tutkusunu, ilham kaynaklarını kısacası Özlem Süer’i eşsiz kılan birçok detayı bulabileceğimiz bir kısa filmle karşılaşacağız. Kısa filmin yayınlanma tarihi ise  "Mercedes-Benz presents Özlem Süer" defilesinin de gerçekleşeceği 14 Ekim.

 

Mercedes-Benz ile değişime ilham ver

Etkinliğin isim sponsoru olan Mercedes-Benz  bu sezon, geçtiğimiz yıl sunduğu "She's Mercedes" platformu kapsamında hem "Mercedes-Benz presents Özlem Süer" defilesiyle, hem de farklı projeler aracılığıyla ilham veren kadınlara olan desteğini sürdürmeye devam edecek. İz bırakan hikâyelerden yola çıkan, hayalleri olan ve bu hayalleri gerçeğe dönüştürmüş kadınları bir araya getiren bir ilham platformu olarak öne çıkan She's Mercedes, Mercedes-Benz'in kadının güçlendirilmesi alanında sahiplendiği değerleri yansıtıyor.

MBFWI
Mercedes-Benz-Fashion-Week-Istanbul
Benzer İçerikler
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021