All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.12.2020 LV ve lüks teknoloji Yunus Başaran

Fransız moda devinden teknolojiye olan tutkusunun en önemli göstergesi; Louis Vuitton Horizon.

Tamamen kablosuz kulaklıkların devrinde hızlı yükselişi ile dikkat çeken Louis Vuitton, Horizon serisi ile Z jenerasyonu arasında bir arzu nesnesi yaratmayı başardı. Hali hazırda Fransız moda devinin teknolojiye olan tutkusunun bir göstergesi de sayılan bu kulaklık, markanın gençleşen çehresinin en büyük nedeni olarak gösterilen başarılı tasarımcı Virgil Abloh imzasını taşıyor. 

LV Erkek departmanının baş tasarımcısı olarak görevini başarıyla devam ettiren Virgil Abloh’un neon aşkıyla harmanlanan tasarımlar, LV ikonik dört yaprak yonca deseni ya da bilinen diğer adıyla monogram çiçeğini de üzerinde barındırıyor. Dışarıdaki sesi engelleme özelliği olarak tanımlayabileceğimi aktif gürültü engelleme özelliğiyle gelen seri, 30 saate kadar çıkan pil ömrüyle dikkatleri çekiyor. Kusursuz müzik ve konuşma keyfi iddiasıyla satışta olan LV Horizon kulaklıklar ülkemizde de satışta.

Louis Vuitton
Horizon
Virgil Abloh
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021