All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.01.2021 Lego’dan botanik konsept Onur Özcan

Büyük küçük herkesin vazgeçilmezi olan Lego markası, beklenmedik bir koleksiyonla karşımızda.

Oyunlar, filmler, karakterlerle ilgili özel serilerine alışkın olduğumuz Lego, yeni koleksiyonunda bizleri botanik dünyasının figürleriyle buluşturuyor. Yetişkinlere özel hazırlanan bu seride hiç solmayacak çiçekler yer alıyor. Lego markası diğer koleksiyonlarından farklı olarak ilk kez bu serisinde bitki kökenli bir plastik çeşidi kullanarak önemli bir adım attı. Son yıllar içerisinde giyimden kozmetiğe, oyuncak sektöründen teknolojiye her alanda sürdürülebilirliğe verilen destek gezegenimiz ve geleceğimiz için büyük önem taşıyor. Koleksiyonda gül, zambak gibi gerçek çiçek türleri bire bir yer alıyor. 756 parçadan oluşan bu özel koleksiyon ile hem evde geçirdiğiniz zamanı daha kaliteli hale getirebilir hem de pandemi sürecinde odağınızı başka bir noktaya çekebilirsiniz. İster yapay ister gerçek olsun, çiçeklerin her daim bizlere enerji ve mutluluk verdiği kesin.

Lego
Çiçek
Botanik
Sürdürülebilirlik
Benzer İçerikler
Lifestyle Lego’dan botanik konsept Büyük küçük herkesin vazgeçilmezi olan Lego markası, beklenmedik bir koleksiyonla karşımızda.
05.01.2021
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Lego tasarımıyla adidas ZX LEGO’nun tüm renklerini içeren, cesur ve eğlenceli görünümlü adidas ZX 8000 için geri sayım başladı.
09.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021