All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 11.06.2020 Kişiye özel tatil zamanı Timur Can Ersoy

2020 yaz sezonunda tatil anlayışımız tamamen değişiyor.

Bizlere çok uzun gelse de mart ayının en başlarında vaktimizin çoğunu evlerimizde geçirmeye başladığımız günden bu yana sadece üç ay geçti ve haziran ayı geldi çattı. Artık yaz ve evlerimizde duramadığımız ve kendimizi denizin maviliklerine atmak istediğimiz bir gerçek. Fakat ne yazık ki pandemiden dolayı bir çoğumuz 2020 tatil planlarımızı iptal etmek durumunda kaldık. Uzmanlar zorunlu olmadığı sürece kendi evimizden ve iş yerimizin alanının dışına çıkmamamız gerektiğini söylüyor. Hal böyle olunca yeni nesil otelcilik anlayışı ortaya çıkıyor.

Oteller sizi kendi evinizde gibi hissettiriyor. Kapasitelerini düşürüyor ve sadece size özel bir hizmet sunar gibi davranıyor. Dünyada birçok otelin geçtiği bu sisteme Türkiye’den de oteller geçmiş durumda. 90 kişilik oda kapasitesini 30’a düşüren oteller, misafirlerine özel tekne, kişiye özel yemek alanları ve özel deniz kenarı bungalovları sağlayan işletmeler dikkat çekiyor.

TATIL
SEYAHAT
YAZ
Benzer İçerikler
Lifestyle Kişiye özel tatil zamanı 2020 yaz sezonunda tatil anlayışımız tamamen değişiyor.
11.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021