All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 06.01.2021 Kim ve Kanye ayrılıyor Onur Özcan

Kim Kardashian ve Kanye West cephesinden gelen haber sevenlerini üzdü.

2014 yılında özel bir törenle hayatlarını birleştiren Kim Kardashian ve Kanye West çifti, yaptıkları her hareketle adeta magazin gündemi belirliyor. Yaptıkları iş birlikleri, çıkardıkları ürünler hatta alışveriş yaparken çekilen günlük fotoğrafları bile haber değeri taşıyor. Yol boyunca yaşadıklarını, başardıklarını saymak neredeyse imkansız. Kim Kardashian’ın hayatıyla ilgili gizemini ve önemini hep koruyacak olan Paris Soygunu olayından itibaren ikilinin ayrılacağına dair haberler duymaya başlamıştık. Birçok kez Kanye West’in psikolojisinin bozulduğuna ya da Kim Kardashian’ın zormalarıyla bu evliliğin devam ettiğine dair birçok haber gördük. İkili her şeye rağmen evliliklerine devam edip söylenenlere aldırmadan ilişkilerine devam ediyordu. Ne yazık ki söylenenler doğru çıktı ve çiftimiz resmi olarak evliliklerini bitirme kararı aldı. Boşanmak için adım atan Kim Kardashian’ın  Christina Aguilera ve Angelina Jolie gibi ünlü isimlerin boşanma davalarında avukatlık yapan Laura Wasser ile çalıştığı öne sürüldü. Şimdi ise tüm gözler çiftin yapacağı açıklamayı bekliyor. Bir açıklama yapılsa da yapılmasa da verilen her kararın bu haberden daha fazla gündemi meşgul edeceği kesin.

Kim Kardashian
Kanye West
Kim Kardashian boşanıyor
Benzer İçerikler
Lifestyle Kim ve Kanye ayrılıyor Kim Kardashian ve Kanye West cephesinden gelen haber sevenlerini üzdü.
06.01.2021
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Moda Karşınızda YZY Yeezy ve Gap bir araya gelince şaşıranlar burada mı?
29.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021