All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 28.05.2020 Kazanan kim olacak? All Magazine

Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.

New York Belediyesi için son bir ayda yüzlerce maske hazırlayan Christian Siriano’nun Project Runway yarışmasıyla hayatımıza girdiğini biliyor muydunuz? Ekranların en uzun süren yarışmalarından biri olan Project Runway’in 2008’de gerçekleşen dördüncü sezonunu kazanan genç tasarımcı şu sıralar yarışmanın 18. sezonunda mentorluk yapıyor. Michael Kors, Zac Posen, Diane Von Furstenberg, Brandon Maxwell Karlie Kloss, Isaac Mizrahi, Nina Garcia gibi birçok Amerikan modasının önde gelen isimlerinin jüride yer aldığı bu yarışma evde kaldığımız bugünlerde popülaritesini daha da arttı. Üstelik artık ekranlarda tek başına da değil.

Streaming dünyasının devleri Netflix ile Amazon Prime, 2020 yılına yepyeni moda yarışmalarıyla giriş yaptı. Alexa Chung ile Tan France’in ev sahipliğini gerçekleştirdiği Next in Fashion’da (Netflix) dünyanın farklı noktalarından yetenekli isimlerin katıldığı yarışmanın kazananı 250 bin doların yanı sıra Net-a-Porter’da ilk koleksiyonunu lanse etme şansına sahip olacak. Project Runway’da daha önce birlikte çalışan Tim Gunn ile Heidi Klum ise Making the Cut’ta yeniden bir araya geldiler. 27 Mart’ta Amazon Prime’da yayınlanmaya başlayan yarışmada ise kazanan 1 milyon dolar ile Amazon Fashion’ın bir yıllık danışmanlığına hak kazanacak. Chiara Ferragni, Joseph Altuzarra, Naomi Campbell ve Nicole Richie’nin kimi kazanan olarak seçeceği herkesin merak konusu.

TV
STREAMING
NETFLIX
AMAZON-PRIME
HULU
PROJECT-RUNWAY
NEXT-IN-FASHION
MAKING-THE-CUT
ALEXA-CHUNG
HEIDI-KLUM
Benzer İçerikler
Moda Mrs. Maisel ile zaman yolculuğu The Marvelous Mrs. Maisel’ın günümüze çok rahat uyarlayabileceğiniz 50’ler stili radarımızda.
11.06.2020
Lifestyle Kazanan kim olacak? Streaming kanallarının yeni gözdesi moda yarışmaları.
28.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020