All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 22.01.2021 Kaybetmeye son Onur Özcan

Samsung, yeni ürünü Galaxy SmartTag ile uzun zamandır ihtiyacımız olan bir özelliği bizlere sunuyor.

Teknolojik gelişmeler bizlere hayatı kolaylaştırırken bizlere ihtiyacımızın çok daha fazlasını da sunuyor. Bu yüzden kimileri teknoloji dünyasındaki yeni adımları heyecanla beklerken, kimileri ise bunları gereksiz buluyor. Bu kez tamamen ihtiyacımız olan bir özellik bizlere sunuluyor. Hepimizin bildiği gibi çoğu insan bir şeyler kaybetmekten, koyduğu şeyin yerini hatırlamamaktan muzdarip. Samsung yeni adımı Galaxy SmartTag ile bunu sonlandırmayı hedefliyor.

Galaxy SmartTag kaybolmaya ya da yerini kolayca bulmaya karşı istediğiniz eşyaya, anahtarlarınıza, bavulunuza, hatta evcil hayvanlarınızın tasmalarına bile iliştirebileceğiniz bir cihaz tasarladı. SmartThings uygulaması üzerinden 120 metrekareye kadar takip ve konum tespiti özelliği sağlayan cihaz hepimizin hayatını kolaylaştıracak. Bluetooth Düşük Enerji teknolojisine sahip cihaza, uygulama sayesinde aradığımız şeyleri kolayca bulabilmemiz için uyarıcı ses özelliği de eklenmiş. Galaxy SmartTag tüm bu özelliklerinin yanı sıra Iot kontrolü sayesinde Samsung ürünleri için uzaktan kumanda olarak da kullanılabilir. Tekli ve ikili setler halinde sunulan cihaz 29 Ocak itibariyle satışa sunulacak. Galaxy SmartTag’i satın almak ve diğer detaylar ulaşmak için Samsung resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Galaxy SmartTag
Samsung
SmartThings
Benzer İçerikler
Lifestyle Kaybetmeye son Samsung, yeni ürünü Galaxy SmartTag ile uzun zamandır ihtiyacımız olan bir özelliği bizlere sunuyor.
22.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle BTS aşıkları buraya Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Samsung Galaxy S20+ modeline BTS Edition versiyonu eklendi.
08.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021