All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.01.2021 Kayak tatilinin yeni durağı: DAS 3917 Onur Özcan

Erciyes’in en yeni kayak oteli DAS 3917, sıcak ev sahipliği ve üst düzey konforuyla kış tatilleri için vazgeçilmez adres.

Erciyes Dağı eteklerinde konumlandırılmış bu otelde kendinizi evinizde hissedip keyifli anlar geçirebilmeniz için her detay düşünülmüş. Kayak sezonunun da başlamasıyla birlikte kayakseverlerin vazgeçilmez lokasyonu olacak bu otelde keyifli bir tatil deneyiminden beklediğiniz her şeyi bulabileceksiniz. Bir yanda Erciyes’in eşsiz manzarası, bir yanda üst düzey otelcilik anlayışı beklenenden fazlasını vaat ediyor. Özenle hazırlanmış şık odalar, birçok lezzetin yer aldığı restoran, pistlere en yakın noktada bulunan DAS Aprés açık hava bulunma noktası ve daha fazlası… Kayak oteli standart deluxe, grand deluxe, deluxe junior suite, Argeois Suite ve Kapadokya Suite olmak üzere toplam 72 odadan oluşuyor. Kayseri şehir merkezine 25, Erkilet Havaalanı’na 30 kilometre mesafede konumlandırılmış olan otel kolay ulaşım imkanlarına sahip.

Özellikle pandemi sürecinde evlerimize kapandığımız bir yıl boyunca en çok özlediğimiz şey derin bir nefes alıp temiz havayı hissetmek oldu. DAS 3917, aldığı üst düzey hijyen tedbirleri ile bizlere “yeni nomal” öncesi özlediğimiz alışkanlıkları en güvenli şekilde yaşatmayı vaat ediyor. Büyük bir ekibe sahip olan otelde üst düzey hijyen tedbirleri alınarak güvenli bir tatil deneyimi yaşamanız için her şey düşünüldü. Temassız check-in işlemi gibi temasın minimuma indirildiği birçok uygulama yer alıyor ve toplu kullanım alanlarında profesyonel sterilizasyon işlemleri uygulanıyor.

Erciyes Dağı
Kayak Tatili
DAS 3917
Benzer İçerikler
Lifestyle Kayak tatilinin yeni durağı: DAS 3917 Erciyes’in en yeni kayak oteli DAS 3917, sıcak ev sahipliği ve üst düzey konforuyla kış tatilleri için vazgeçilmez adres.
08.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021