All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Kardashian hikayesi Netflix’te Bağlan Keskin

Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie ve Kris… Kardashian-Jenner ailesinin bütün dünyayı döndüren kadınlarının hikayesi artık Netflix’te. Keeping Up With The Kardashians adlı, ailenin reality şovu ilk iki sezonu ile 1 Hazirandan itibaren yayında. Kim Kardashian’ın meşhur skandalının bu ailenin ünlü olma hikayesi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama esas sebep, bu reality şovun kırdığı reyting rekorları. Televizyon ile sosyal medyanın kesiştiği dönemde bu aileye dijital dünyada da güç kazandıran serinin ilk iki sezonunda tabii ki yine aile kavgaları var. Ama atmosfer biraz farklı. Geçmişe baktığınızda büyük markalarla işbirlikleri, milyon dolarlık projeler, patroniçelikler, Met Galaları yok. Kim Kardashian biraz saf numarası yapıyor ve ailesinin başını sürekli derde sokuyor. Uzun bir süre boyunca neden ünlü oldukları tartışılan bu ailenin kameralar karşısındaki ilk deneyimi de bu değil. Kim Kardashian arasına uzun bir küslük girmeden önce de 2000’lerin ikonik ismi Paris Hilton’un yanında görünmüştü. Bundan daha önce ise babaları Robert Kardashian, aylarca televizyonda yayınlanan eski karısını öldürmekle suçlanan meşhur Amerikan Futbolu oyuncusu O. J. Simpson davasında avukatlık yapmıştı. O. J.’nin sonra Khloe Kardashian’ın gerçek babası olduğunu iddia etmesi ise başka bir konu tabii. Şimdi yavaş yavaş hepsi Netflix’te!             

Kim Kardashians
Keeping Up With Kardashians
Netflix’te
Keeping Up With Kardashians Netflix’te
Kendall jenner
Kylie Jenner
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Netflix’ten heyecan verici projeler Birbirinden farklı ve özgün konuları izleyici ile buluşturan Netflix, 190 ülkede aynı anda yayına girmenin heyecanını yaşayacak.
20.10.2020
Lifestyle Yeni projesi belli oldu Millie Bobby Brown’ın yeni filmi belli oldu.
29.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Lifestyle Super Mario Bros. 35. yıl özel Nintendo, Super Mario’nun ikonik renklerini hazırladığı özel koleksiyona yansıtıyor.
20.01.2021
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021