All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Kardashian hikayesi Netflix’te Bağlan Keskin

Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie ve Kris… Kardashian-Jenner ailesinin bütün dünyayı döndüren kadınlarının hikayesi artık Netflix’te. Keeping Up With The Kardashians adlı, ailenin reality şovu ilk iki sezonu ile 1 Hazirandan itibaren yayında. Kim Kardashian’ın meşhur skandalının bu ailenin ünlü olma hikayesi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama esas sebep, bu reality şovun kırdığı reyting rekorları. Televizyon ile sosyal medyanın kesiştiği dönemde bu aileye dijital dünyada da güç kazandıran serinin ilk iki sezonunda tabii ki yine aile kavgaları var. Ama atmosfer biraz farklı. Geçmişe baktığınızda büyük markalarla işbirlikleri, milyon dolarlık projeler, patroniçelikler, Met Galaları yok. Kim Kardashian biraz saf numarası yapıyor ve ailesinin başını sürekli derde sokuyor. Uzun bir süre boyunca neden ünlü oldukları tartışılan bu ailenin kameralar karşısındaki ilk deneyimi de bu değil. Kim Kardashian arasına uzun bir küslük girmeden önce de 2000’lerin ikonik ismi Paris Hilton’un yanında görünmüştü. Bundan daha önce ise babaları Robert Kardashian, aylarca televizyonda yayınlanan eski karısını öldürmekle suçlanan meşhur Amerikan Futbolu oyuncusu O. J. Simpson davasında avukatlık yapmıştı. O. J.’nin sonra Khloe Kardashian’ın gerçek babası olduğunu iddia etmesi ise başka bir konu tabii. Şimdi yavaş yavaş hepsi Netflix’te!             

Kim Kardashians
Keeping Up With Kardashians
Netflix’te
Keeping Up With Kardashians Netflix’te
Kendall jenner
Kylie Jenner
Benzer İçerikler
Güzellik Kris Jenner marka mı kuruyor? Kızlarının ardından Kris Jenner'ın da kozmetik sektörüne atıldığı konuşuluyor.
01.03.2021
Lifestyle Netflix'ten müjde Yakın bir tarihte yayına girecek olan Netflix'in yeni gözdesi Tribes of Europa, izlenme rekorlara kıracağa benziyor.
09.02.2021
Moda Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?
05.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021