All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Kardashian hikayesi Netflix’te Bağlan Keskin

Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie ve Kris… Kardashian-Jenner ailesinin bütün dünyayı döndüren kadınlarının hikayesi artık Netflix’te. Keeping Up With The Kardashians adlı, ailenin reality şovu ilk iki sezonu ile 1 Hazirandan itibaren yayında. Kim Kardashian’ın meşhur skandalının bu ailenin ünlü olma hikayesi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama esas sebep, bu reality şovun kırdığı reyting rekorları. Televizyon ile sosyal medyanın kesiştiği dönemde bu aileye dijital dünyada da güç kazandıran serinin ilk iki sezonunda tabii ki yine aile kavgaları var. Ama atmosfer biraz farklı. Geçmişe baktığınızda büyük markalarla işbirlikleri, milyon dolarlık projeler, patroniçelikler, Met Galaları yok. Kim Kardashian biraz saf numarası yapıyor ve ailesinin başını sürekli derde sokuyor. Uzun bir süre boyunca neden ünlü oldukları tartışılan bu ailenin kameralar karşısındaki ilk deneyimi de bu değil. Kim Kardashian arasına uzun bir küslük girmeden önce de 2000’lerin ikonik ismi Paris Hilton’un yanında görünmüştü. Bundan daha önce ise babaları Robert Kardashian, aylarca televizyonda yayınlanan eski karısını öldürmekle suçlanan meşhur Amerikan Futbolu oyuncusu O. J. Simpson davasında avukatlık yapmıştı. O. J.’nin sonra Khloe Kardashian’ın gerçek babası olduğunu iddia etmesi ise başka bir konu tabii. Şimdi yavaş yavaş hepsi Netflix’te!             

Kim Kardashians
Keeping Up With Kardashians
Netflix’te
Keeping Up With Kardashians Netflix’te
Kendall jenner
Kylie Jenner
Benzer İçerikler
Lifestyle Yeni projesi belli oldu Millie Bobby Brown’ın yeni filmi belli oldu.
29.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Watsons Ödülleri sahiplerine kavuştu Pandemi sebebiyle online gerçekleşen ödül törenleri arasına Watsons Ödülleri de eklendi.
24.09.2020
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Lifestyle Billboard Müzik Ödülleri yaklaşıyor Adaylar belirlendi, kimlerin kazanacağı ise merak konusu.
23.09.2020