All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Kardashian hikayesi Netflix’te Bağlan Keskin

Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!

Kim, Khloe, Kourtney, Kendall, Kylie ve Kris… Kardashian-Jenner ailesinin bütün dünyayı döndüren kadınlarının hikayesi artık Netflix’te. Keeping Up With The Kardashians adlı, ailenin reality şovu ilk iki sezonu ile 1 Hazirandan itibaren yayında. Kim Kardashian’ın meşhur skandalının bu ailenin ünlü olma hikayesi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama esas sebep, bu reality şovun kırdığı reyting rekorları. Televizyon ile sosyal medyanın kesiştiği dönemde bu aileye dijital dünyada da güç kazandıran serinin ilk iki sezonunda tabii ki yine aile kavgaları var. Ama atmosfer biraz farklı. Geçmişe baktığınızda büyük markalarla işbirlikleri, milyon dolarlık projeler, patroniçelikler, Met Galaları yok. Kim Kardashian biraz saf numarası yapıyor ve ailesinin başını sürekli derde sokuyor. Uzun bir süre boyunca neden ünlü oldukları tartışılan bu ailenin kameralar karşısındaki ilk deneyimi de bu değil. Kim Kardashian arasına uzun bir küslük girmeden önce de 2000’lerin ikonik ismi Paris Hilton’un yanında görünmüştü. Bundan daha önce ise babaları Robert Kardashian, aylarca televizyonda yayınlanan eski karısını öldürmekle suçlanan meşhur Amerikan Futbolu oyuncusu O. J. Simpson davasında avukatlık yapmıştı. O. J.’nin sonra Khloe Kardashian’ın gerçek babası olduğunu iddia etmesi ise başka bir konu tabii. Şimdi yavaş yavaş hepsi Netflix’te!             

Kim Kardashians
Keeping Up With Kardashians
Netflix’te
Keeping Up With Kardashians Netflix’te
Kendall jenner
Kylie Jenner
Benzer İçerikler
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Lifestyle Lucifer’in son sezonu geliyor Netflix Lucifer’ın altıncı ve son sezonunu duyurdu. Bakalım şeytanla bu anlaşmaya hazır mıyız?
29.06.2020
Güzellik Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.
22.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle BTS aşıkları buraya Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Samsung Galaxy S20+ modeline BTS Edition versiyonu eklendi.
08.07.2020
Lifestyle MTV VMA 2020’e az kaldı MTV VMA fiziki olarak gerçekleşiyor.
07.07.2020
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020