All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 04.09.2020 Kahve hatırı: Zeynep Tosun X Nordia Timur Can Ersoy

Aromalı Türk Kahvesini kahve severlerle buluşturan Nordia, moda tasarımcısı Zeynep Tosun’la işbirliği yaptı.

Yüzde yüz yerli tasarım ve üretim özelliklerine sahip olan ve kadın girişimci Ceylan Emral tarafından kurulan Nordia, Türk kahvesi, çay ve tost makinasının yanında semaver ve mug’lardan oluşan ürün yelpazesiyle daha fazla konfor ve özel anlar yaşatıyor. Tasarıma her zaman önem veren Nordia, Aromalı Türk Kahvesi için moda tasarımcısı Zeynep Tosun’la iş birliği yaptı. Bu işbirliğiyle Zeynep Tosun, her aromaya farklı bir simge tasarlayarak, ortaya renkli ve şık bir kutu çıkardı.

Simgeleri ve kutuları tasarlarken Türk kahve kültüründen etkilenen Zeynep Tosun, her bir ikonu bir aromayla birleştirdi. Nordia ve Zeynep Tosun’un bu güzel iş birliğinin yanı sıra Aromalı Türk Kahvesi, Güneydoğu Anadolu bölgesinde çalışan kadınları da destekliyor. Satın alınan her kahve kutusunun içinde kadınlar tarafından üretilen bileklikler bulunuyor. Satın aldığınız bileklikler sayesinde çalışan kadınları destekleyen ÇATOM’a destek oluyorsunuz.

Galeri
Zeynep Tosun
Nordia
Türk Kahvesi
Aromalı Türk Kahvesi
Benzer İçerikler
Lifestyle Kahve hatırı: Zeynep Tosun X Nordia Aromalı Türk Kahvesini kahve severlerle buluşturan Nordia, moda tasarımcısı Zeynep Tosun’la işbirliği yaptı.
04.09.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021