All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 05.03.2020 Kadınlar için Pomellato Yunus Başaran

Kadın haklarının en büyük savunucularından birisi olan Pomellato, hatırlarsanız #PomellatoForWomen kampanyasıyla kadınların başarısını, liderliğini ve eşitliğini savunuyordu.

Pomellato’nun alkışlanası projesi #PomellatoForWomen,yükselen feminist hareketin destekleyicisi olarak tüm dünyadaki kadınların ne kadar başarılı, liderlik vasfını çabasız taşıdığını, ve eşitlik timsali olduğunu savunuyordu. Bu proje bu yıl 8 Mart tarihinde yeni bir video ile desteklenmeye devam ediyor. Üstelik bu yıl Aktris ve politik-çevreci aktivist Jane Fonda, ödüllü oyuncu ve insanı yardım elçisi Cate Blanchett, Akademi Ödüllü oyuncu Laura Dern, komedyen Tiffany Haddish ve daha pek çok önemli isim 8 Mart Kadınlar Günü videosu için bir araya geliyor. Sabırsızlıkla beklediğimiz video öncesi tanıtım hemen aşağıda.

Galeri
Pomellato
PomellatoForWomen
Cate Blanchett
Laura Dern
Jane Fonda
Benzer İçerikler
Lifestyle Kadınlar için Pomellato Kadın haklarının en büyük savunucularından birisi olan Pomellato, hatırlarsanız #PomellatoForWomen kampanyasıyla kadınların başarısını, liderliğini ve eşitliğini savunuyordu.
05.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020