All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.10.2020 Justin’in tasarımıyla Crocs Yunus Başaran

Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.

Z Jenerasyonunun sevdiği isim Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde bir havuz görseli paylaşarak Crocs markasını etiketledi. Bu bir işbirliği işaretiyken geçtiğimiz günlerde işbirliğine ait kampanya görselleri yayınlandı.

Justin Bieber’ın sokak giyime atılımını ise hatırlayanlar yeni Crocs modelini fazla tanıdık buldu. Ünlü yıldızın Drew House adındaki, imza rengi sarı ağırlıklı model, aynı zamanda Crocs’un kişiselleşmeye uygun rozetlerini de barındırıyor. Rozetlerden birisinin üzerinde Drew House logosunun yer alması ile fanları ayrı bir sevindirdi. Klasik Crocs Clog modeli için ise bahsettiğimiz rozetlerden 8 adet tasarlanarak satışa sunuluyor. 14 Ekim de satışa çıkacak olan model ülkemize gelir mi henüz bir bilgi edinemedik. 

Crocs
Drew House
Justin Bieber
Classic Clogs
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat Palmer'dan ilk fragman Justin Timberlake'in başrolünde yer aldığı Palmer'ın ilk fragmanı yayınlandı.
21.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Justin’in tasarımıyla Crocs Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.
08.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021