All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 08.10.2020 Justin’in tasarımıyla Crocs Yunus Başaran

Justin Bieber tasarımı klasik Crocs Clogs modeline bayıldık.

Z Jenerasyonunun sevdiği isim Justin Bieber, geçtiğimiz günlerde bir havuz görseli paylaşarak Crocs markasını etiketledi. Bu bir işbirliği işaretiyken geçtiğimiz günlerde işbirliğine ait kampanya görselleri yayınlandı.

Justin Bieber’ın sokak giyime atılımını ise hatırlayanlar yeni Crocs modelini fazla tanıdık buldu. Ünlü yıldızın Drew House adındaki, imza rengi sarı ağırlıklı model, aynı zamanda Crocs’un kişiselleşmeye uygun rozetlerini de barındırıyor. Rozetlerden birisinin üzerinde Drew House logosunun yer alması ile fanları ayrı bir sevindirdi. Klasik Crocs Clog modeli için ise bahsettiğimiz rozetlerden 8 adet tasarlanarak satışa sunuluyor. 14 Ekim de satışa çıkacak olan model ülkemize gelir mi henüz bir bilgi edinemedik. 

Crocs
Drew House
Justin Bieber
Classic Clogs
Benzer İçerikler
Moda Hailey Bieber’dan yeni haber Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Hailey Bieber, İtalyan ayakkabı markasının yeni yüzü oldu.
15.03.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Icy Park esintisi Beyoncé'nin Ivy Park x adidas işbirliğine bir yenisi eklendi: Icy Park sizlerle.
22.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021