All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 13.05.2020 İzlenebilecek 6 komedi dizisi Dilruba Karaköse

Kahkaha atmaya en çok ihtiyacımız olan şu günlerde, birbirinden eğlenceli komedi dizileri imdadımıza yetişiyor.

Canımız sıkıldığında ya da vakit geçirmek istediğimizde ilk yaptığımız şey muhtemelen dizi izlemek oluyor. Elbette drama ya da aksiyon dalında da iddialı pek çok yapım olmasına rağmen, bazı zamanlarda tek ihtiyacımız olan şey kafamızı dağıtıp bizi biraz olsun güldürebilecek diziler… Eğer hala izlemediyseniz, size önereceğimiz aşağıdaki 5 dizi ise bu konuda oldukça iddialı!

The Office

İngiliz versiyonunun ardından Amerika’da da benzer senaryoyla hayata geçirilen The Office, Dunder Mifflin kağıt şirketinde çalışanlar arasındaki komik diyalogları ve ofis hayatını mercek altına alıyor. Başrolde ise komedinin ustalarından Steve Carell var.

Brooklyn Nine Nine

Fox’ta yayınlanan ve 5.sezonun ardından iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıya gelen dizi, NBC tarafından kurtulmasının ardından başarıyla yoluna devam ediyor. 8. sezonu da onaylanan Brooklyn Nine Nine, Saturday Night Live’dan da tanıdığımız Andy Samberg sayesinde kahkahalara boğuyor desek çok da yanılmış olmayız.

That 70’s Show

1998-2006 yılları arasında yayınlanan That 70’s Show, Ashton Kutcher ve Mila Kunis gibi isimlerin kariyer yolculuğunda oldukça önemli bir yere sahip. Point Place isimli bir kasabada geçen dizide, 6 arkadaşın birbirleriyle ve aileleriyle ilişkilerini izliyoruz.

How I Met Your Mother

9 sezon boyunca Ted Mosby karakterinin çocuklarına anneleriyle nasıl tanıştığını anlatan olaylar dizisiyle ekrana gelen How I Met Your Mother, çoğu zaman Friends ile kıyaslanır. Ancak siz ikisini de izlemeden hangisinin iyi olduğuna karar vermeyin!

2 Brooke Girls

Max ve Caroline karakterlerinin Brooklyn'de bir restoranda çalışırken başlarına gelenleri anlatıyor 2 Brooke Girls… Max’e hayat veren Kat Dennings ise komedi dalında ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor adeta.

Mom

Allison Janney ve Anna Faris’i buluşturan dizide bağımlılıklarını arkada bırakmaya çalışan anne-kızın hikayesi konu alınırken, yaratıcıları arasında Two and a Half Men, Mike and Molly ve The Big Bang Theory dizilerinden tanıdığımız Chuck Lorre yer alıyor.

Komedi
Dizi
Brooklyn Nine Nine
The Office
Benzer İçerikler
Lifestyle Romantik komedi sevenlere öneri The Baker and the Beauty isimli yeni televizyon dizisi, romantik komedi türünü sevenler için güzel bir alternatif…
27.05.2020
Lifestyle İzlenebilecek 6 komedi dizisi Kahkaha atmaya en çok ihtiyacımız olan şu günlerde, birbirinden eğlenceli komedi dizileri imdadımıza yetişiyor.
13.05.2020
Lifestyle Evde spor: Apple Watch kolaylıkları Sosyal uzaklaştığımız, evde egzersiz yapıyor muyuz?
03.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021