All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.04.2020 iPhone SE hakkında merak edilenler Yunus Başaran

Koronavirüs’ün hayatımızı durma noktasına getirmeye çalıştığı ancak direndiğimiz şu günlerde teknoloji sektörü oldukça hareketli. Apple’ın beklenen sürprizine ise az kaldı.

Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı iPhone 11 ailesi son yıllardaki neredeyse çerçevesiz tasarım anlayışının devamı niteliğindeydi. Ancak biraz geçmişe dönüp baktığımızda Apple gibi bir markanın en çok satan cihazları iPhone 6/7/8 seçenekleri olmuştu. Kullanıcılar hala çerçeveye sahip telefonları tercih ediyorlar. Apple da bunu biliyor olacak ki teknoloji şirketinin uzman analistçileri yeni telefonun gelmesine çok az kaldığını belirtiyor.

Yeni telefon hakkında şu ana kadar duyulan her şey bir dedikodudan ibaret. Peki nedir onlar? Büyüyen ebatların yanında iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’un tasarım dili, hala satış rakamlarının yüksekliğinden tercih edildiğini gösteriyor. Render ve bazı raporlardan elde edilen görüntüler ışığında gelecek telefon bu dili devam ettirecek. Gücünü iPhone 11 grubunun işlemcisi olan A13 Bionic çipinden alacağına kesin gözüyle baktığımız telefon tasarım olarak iPhone 7/8 grubunun aynısı olacak. Adı hakkında ise iPhone 9 mu iPhone SE mi olacak belirsizliğini koruyor ancak dün yayınlanan başka bir rapor ise tanıtım ve dağıtım tarihini gözler önüne serdi.

Rapora göre iPhone 9 ya da iPhone SE, 399 $’lık etiket fiyatıyla 15 Nisan’da lanse ediliyor. 22 Nisan itibariyle de dağıtıma çıkıyor.

iPhone
iPhone 9
yeni iphone
iPhone SE
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Moda Çin yeni yılına özel koleksiyon Michael Kors, hazırladığı yeni koleksiyon ile sevdiklerimizle birlikte olmayı ve bunun yüceliğini vurguluyor.
20.01.2021
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021
Lifestyle Netflix'e gelen yeni özellik Netflix ne izleyeceğine karar veremeyen kullanıcılarına yeni bir özellik sunmaya hazırlanıyor.
22.01.2021