All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 10.04.2020 iPhone SE hakkında merak edilenler Yunus Başaran

Koronavirüs’ün hayatımızı durma noktasına getirmeye çalıştığı ancak direndiğimiz şu günlerde teknoloji sektörü oldukça hareketli. Apple’ın beklenen sürprizine ise az kaldı.

Apple’ın geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı iPhone 11 ailesi son yıllardaki neredeyse çerçevesiz tasarım anlayışının devamı niteliğindeydi. Ancak biraz geçmişe dönüp baktığımızda Apple gibi bir markanın en çok satan cihazları iPhone 6/7/8 seçenekleri olmuştu. Kullanıcılar hala çerçeveye sahip telefonları tercih ediyorlar. Apple da bunu biliyor olacak ki teknoloji şirketinin uzman analistçileri yeni telefonun gelmesine çok az kaldığını belirtiyor.

Yeni telefon hakkında şu ana kadar duyulan her şey bir dedikodudan ibaret. Peki nedir onlar? Büyüyen ebatların yanında iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’un tasarım dili, hala satış rakamlarının yüksekliğinden tercih edildiğini gösteriyor. Render ve bazı raporlardan elde edilen görüntüler ışığında gelecek telefon bu dili devam ettirecek. Gücünü iPhone 11 grubunun işlemcisi olan A13 Bionic çipinden alacağına kesin gözüyle baktığımız telefon tasarım olarak iPhone 7/8 grubunun aynısı olacak. Adı hakkında ise iPhone 9 mu iPhone SE mi olacak belirsizliğini koruyor ancak dün yayınlanan başka bir rapor ise tanıtım ve dağıtım tarihini gözler önüne serdi.

Rapora göre iPhone 9 ya da iPhone SE, 399 $’lık etiket fiyatıyla 15 Nisan’da lanse ediliyor. 22 Nisan itibariyle de dağıtıma çıkıyor.

iPhone
iPhone 9
yeni iphone
iPhone SE
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Moda Burberry'den kısa film sürprizi Burberry, Çin Öküz yılına özel hazırladığı koleksiyonu bir kısa filmle taçlandırıyor.
25.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021