All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 31.03.2021 iPhone ile yönetmen siz olun Salih Devrim

Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyası, müzik sektörün de yükünü hafifletiyor. Hafifletiyor diyoruz çünkü ağır kameralar başta olmak üzere birçok insan gücü gerektiren teknik ekipmanlar yerini yeni nesil akıllı telefonlara devrediyor. Özellikle profesyonel lenslere sahip olan telefonlar birçok yönetmenin de işini kolaylaştırıyor. Bu telefonların başında ise iPhone 12 Pro geliyor.

Elektro Pop’un öncü ismi Nova Norda ve Korhan Futacı işbirliği ile yayınlanan single Cehennem’in müzik videosu iPhone 12 Pro ile çekilerek müzik severlerinin beğenisine sunuldu. Cehennem single'ı ve dikey formatta çekilen müzik videosu ile Nova, çaresizlik, korku gibi hislere boyun eğmek yerine bu duyguları yaşayan herkesin içindeki gücü tekrar bulmasını amaçlıyor. Yok Öyle Kararlı Şeyler grubunun solisti ve içerik üreticisi olan Erdem Topsakal tarafından çekilen müzik videosu böylelikle iPhone 12 Pro kamerasının farkını ortaya çıkarıyor.

Umutlar Gökyüzü şarkısı iPhone 12 Pro ile çekilen klipler arasında yer alıyor. Hızlı çekim gökyüzü hareketleri üzerine lirik video hazırlamak gibi bir fikirden yola çıkan Fırat Akarsel ve Yavuz Aksakal, oluşturdukları hikayeyi iPhone ile çekme kararı aldı. Yakaladıkları kareler ile gökyüzünün görsel bir şölenini sunan yetenekli yönetmenler klibi bir hafta içinde bitirdiler. Siz de her iki şarkıya göz atmak isterseniz Apple Music'i ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 12 Pro
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Lifestyle iPhone 12 ile çekilenler Apple’ın son amiral gemileri iPhone 12 ailesi tarafından çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.
21.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021