All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.12.2020 iPhone 12 ile yılbaşı ruhu Yunus Başaran

iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.

Bu yıl değişen tasarım diliyle yeni nesil iPhone’lar 4 adet olmak üzere üyeyle hayatımıza girdi. En küçük 5G bağlantılı akıllı telefon ünvanına sahip iPhone 12 Mini, büyük kardeş iPhone 12, Pro ailesinin küçük üyesi iPhone 12 Pro ve en büyük kardeş iPhone 12 Pro Max olmak üzere dört farklı boyda lanse edilen yeni nesil iPhone 12’ler üstün kamera performansıyla rakiplerine meydan okuyor.

Dijital dünyanın önemli temsilcisi, genç girişimci Billur Saatçi ise bu 4 üyenin kamera özelliklerini evindeki sıcacık ortamda keşfederken, bu anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi. Yılbaşı ağacının süslerinden, oyuncak eve, hediye paketlerinden kahve köşesine kadar her ana tanıklık etmek istiyorsanız koltuğunuza yaslanın ve bu güzel fotoğrafların tadını çıkarın.

“Gece çekimini iPhone 12 Pro Max ile denedim. Salondaki bütün ışıklar kapalı. Ortamda sadece mum ve yılbaşı ağacının led ışıkları yanıyordu. iPhone’un kamerası düşük ışıklı bir ortam algıladığında Gece modu otomatik olarak açılır. Otomatik ayarı kullanabilir veya tercih ettiğiniz pozlama süresini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Sadece gece pozunu bitirmek için gereken süre boyunca kamerayı sabit tutmayı unutmayın. iPhone 12 Pro Max’te yaptığım çekimleri  Apple ProRAW çektim. Apple ProRAW formatında fotoğraf çekmek, gece çektiğim kareleri editlerken fotoğrafı ışıklandırmada bana daha fazla müdahale imkanı sağlıyor. iPhone ile harika gece çekimleri yapmak artık çok daha kolay. iPhone 12 Pro Max'teki yeni Geniş kamera, daha büyük sensörü sayesinde kaliteyi daha da artırıyor.”

Billur Saatçi

Apple
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
Billur Saatçi
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone 12 ile yılbaşı ruhu iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.
25.12.2020
Moda İkonik saate güncelleme Louis Vuitton’un ikonik saati Tambour, yeni yorumlanmış modeli Tambour Graphite Race ile efsanevi macerasını cesaretle sürdürüyor.
13.12.2020
Lifestyle AirPods’un yeni temsilcisi AirPods ailesine yeni bir üye eklendi; AirPods Max
09.12.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021