All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 25.12.2020 iPhone 12 ile yılbaşı ruhu Yunus Başaran

iPhone 12 ailesi ülkemize resmen giriş yaptı ve kullanıcılardan harika içerikler gelmeye başladı.

Bu yıl değişen tasarım diliyle yeni nesil iPhone’lar 4 adet olmak üzere üyeyle hayatımıza girdi. En küçük 5G bağlantılı akıllı telefon ünvanına sahip iPhone 12 Mini, büyük kardeş iPhone 12, Pro ailesinin küçük üyesi iPhone 12 Pro ve en büyük kardeş iPhone 12 Pro Max olmak üzere dört farklı boyda lanse edilen yeni nesil iPhone 12’ler üstün kamera performansıyla rakiplerine meydan okuyor.

Dijital dünyanın önemli temsilcisi, genç girişimci Billur Saatçi ise bu 4 üyenin kamera özelliklerini evindeki sıcacık ortamda keşfederken, bu anları fotoğraflayarak ölümsüzleştirdi. Yılbaşı ağacının süslerinden, oyuncak eve, hediye paketlerinden kahve köşesine kadar her ana tanıklık etmek istiyorsanız koltuğunuza yaslanın ve bu güzel fotoğrafların tadını çıkarın.

“Gece çekimini iPhone 12 Pro Max ile denedim. Salondaki bütün ışıklar kapalı. Ortamda sadece mum ve yılbaşı ağacının led ışıkları yanıyordu. iPhone’un kamerası düşük ışıklı bir ortam algıladığında Gece modu otomatik olarak açılır. Otomatik ayarı kullanabilir veya tercih ettiğiniz pozlama süresini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Sadece gece pozunu bitirmek için gereken süre boyunca kamerayı sabit tutmayı unutmayın. iPhone 12 Pro Max’te yaptığım çekimleri  Apple ProRAW çektim. Apple ProRAW formatında fotoğraf çekmek, gece çektiğim kareleri editlerken fotoğrafı ışıklandırmada bana daha fazla müdahale imkanı sağlıyor. iPhone ile harika gece çekimleri yapmak artık çok daha kolay. iPhone 12 Pro Max'teki yeni Geniş kamera, daha büyük sensörü sayesinde kaliteyi daha da artırıyor.”

Billur Saatçi

Apple
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
Billur Saatçi
Benzer İçerikler
Lifestyle iPhone ile yönetmen siz olun Teknoloji dünyasının sunduğu olanaklar gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Akıllı telefonlar ile çekilen klipler ise müzik dünyasına ayrıcalık tanıyor.
31.03.2021
Lifestyle Fotoğraflarınızı süsleyin iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’in gelişmiş kamera sistemi 'nasıl iyi bir fotoğraf çekilir?' sorusunun yanıtlarını sizlere sunuyor.
26.02.2021
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021