All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 12.02.2021 İlişkinize teknoloji katın! Salih Devrim

14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.

Apple, sevgililer gününe özel konseptiyle hediye seçiminde kararsız kalanların yardımına koşuyor. Fotoğraftan sağlığa, müzikten eğlenceye kadar birçok kategoride hediye seçeneği oluşturan Apple, son zamanlarda standartlaşan hediyeler yerine teknolojik ürünlerle farkındalığını yaratıyor. Öyleyse birbirinden farklı konseptleri incelemek için aşağıya göz atalım.

Fotoğraf tutkunları için

Selfie çekmekten vazgeçemeyenlere, panorama düşkünlerine ve portre meraklılarına iPhone 12’nin üstün kamerasıyla ilham verebilirsiniz.

Sağlıklı yaşam tutkunları için

Hareket takipçilerinden uyku takipçilerine, patikalara çıkanlardan koşu bandından inmeyenlere, sağlıklı yaşam ve fitness tutkunu herkesin nefesini kesecek bir hediye var; Apple Watch! 

Müzik tutkunları için

Masalarını bateri yapanlara, görünmez gitarlarıyla solo atanlara ve o sihirli melodiyi arayan tüm müzikseverler için AirPods mükemmel bir hediye olabilir.

Yaratıcılık tutkunları için

Renklere hayat veren ve hayata renk katan herkesin yaratıcılığını iPad ile daha da zenginleştirebilirsiniz. Hediyelerinizi ücretsiz lazer baskıyla da kişiselleştirebilirsiniz.

Eğlence tutkunları için

Film düşkünleri, dizi maratoncuları, belgesel meraklıları ve evde keyifli vakit geçirmek isteyenler için Apple TV harika bir seçenek olabilir.

Apple
14 Şubat
Benzer İçerikler
Lifestyle İlişkinize teknoloji katın! 14 Şubat için geri sayım başladı. Hala hediye seçiminde kararsız kalanlar ise mutlaka aşağıdaki listeye bir göz atmalı.
12.02.2021
Lifestyle Apple Music harekete geçiriyor Apple Music, sporla iç içe yaşayan isimlerle birlikte yeni müzik listeleri oluşturuyor.
02.02.2021
Lifestyle Değişim zamanı 2021 ile birlikte alınan yeni kararlar, arzulanan yeni başlangıçlar çok da uzak değil. Yalnızca birkaç uygulama uzağınızda. Sizler için hazırladığımız uygulama seçkisi ile artık her şey çok daha kolay olacak.
28.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021