All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 14.05.2020 İleri dönüşümde evde yaratıcılık Yunus Başaran

Bu pandemi yaratıcılığımızı perçinledi. İnanmıyorsanız okumaya devam edin!

Covid-19 pandemisi sebebiyle evlere kapanan bizler birçok yeteneğimizi keşfettik. Kimimiz yemek yapabiliyormuş, kimimiz yoğurt eksperiymişiz. El işçiliğimizi de farkettiğimiz şu günlerde ise DIY (Do It Yourself) olarak bilinen Kendin Yap trendlerine kapıldık. Bilinen bazı markalardan gelen ya da Instagram’ın popüler hesaplarından bazı yaratıcı ürünlere ise aşık olduk. 

Evlerimizde dağ olan ya da direkt çöp diye atıl hale gelen ayakkabı kutularını değerlendirmek ister miydiniz? Oldukça işlevsel duran bu kutuları amacından farklı kullandığımız doğru. Peki ya onları aksesuar olarak kullansak nasıl olurdu?

The North Face’in Japonya merkezi Youtube’da yayınladığı bir video ile ayakkabı kutusundan cüzdan yaptı. Üstelik sandığımızdan daha kolay olan bu cüzdan, gerçekten kullanışlı. Ve çoğumuzun deneyeceğine eminiz.

Milano merkezli, Chiara ve Matteo’nun upcycle dönüşüme olan tutkusunun meyvesi olan @camera60studio hesabı, bizlere alternatif materyallerden aksesuarlar sunuyor. En yenisi ise milyonların aşık olduğu Dior Saddle Bag’in bir yorumu. 

DIY
Shoebox
Ayakkabı Kutusu
Kendin Yap
Benzer İçerikler
Lifestyle İleri dönüşümde evde yaratıcılık Bu pandemi yaratıcılığımızı perçinledi. İnanmıyorsanız okumaya devam edin!
14.05.2020
Moda 90’lar efsanesini evde yapmaya ne dersiniz? Gençliğimizin göz alıcı deseni batik, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda gardıroplarımıza girmeye hazırlanıyor. Bu hipnoz etkisi bulunan trendi evde bir kendin yap projesiyle yapmaksa çok kolay!
27.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021
Lifestyle Sağlıklı bir bahara doğru Vitalica Wellness “Superfood” programı ile beslenme kalitenizi yüksek düzeye taşımak ister misiniz?
05.04.2021