All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.07.2020 İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Yunus Başaran

Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.

Nintendo Switch hem televizyona bağlanması hem de el moduyla milyonlarca kullanıcının ilgisini çekmiş ve rekor satış rakamıyla birçok oyun stüdyosunun radarına girmişti. 2017’de lanse edilmesinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala yeni oyunlar çıkmakta, yeni aksesuarlar lanse edilmekte. Geçtiğimiz aylarda moda dünyasının dikkat kesildiği Animal Crossing oyununun yeni sürümüyle de farklı bir alana da yönelen Nintendo Switch cephesinden bir haber daha geldi. Animal Crossing: New Horizon oyunu içerisinde yer alan giyim ürünlerinin yanına Parfums Givenchy’den makyaj koleksiyonu geldi.

Markanın kurucusu Hubert de Givenchy’nin Parfums Givenchy için özel olarak tasarladığı 4G logosunun da yer aldığı koleksiyon içerisinde Prisme Libre pudra, Le Rouge ruj gibi ikonik ürünler, Nook Street Market işbirliği ile hazırlandı. Detaylar için Instagram’da Givenchy Beauty ve Nook Street Market hesabını takip edebilirsiniz.

Givenchy
Nintendo
Nintendo Switch
Parfums Givenchy
Animal Crossing
Nook Street Market
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Güzellik Étoile Filante büyüsü Les Parfums Louis Vuitton, Étoile Filante ile anılarınıza eşlik etmek için sizi yolculuğa çıkarıyor.
28.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Son Eklenenler
Lifestyle 12-18 Nisan burç yorumları 12-18 Nisan haftasında hangi burcun neler yaşayacağına göz atmak ister misiniz?
12.04.2021
Lifestyle SAG Ödülleri 2021 kazananları 15 farklı kategoride ödül dağıtan SAG, kazananları gururla açıkladı!
05.04.2021
Lifestyle “Afro-Latin” saçları ile Cardi B Cardi B, insanlara "Afro-Latin" saç modelini öğretmek amacıyla kendi saç bakım ürünlerini piyasaya süreceğini açıkladı.
05.04.2021