All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.07.2020 İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Yunus Başaran

Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.

Nintendo Switch hem televizyona bağlanması hem de el moduyla milyonlarca kullanıcının ilgisini çekmiş ve rekor satış rakamıyla birçok oyun stüdyosunun radarına girmişti. 2017’de lanse edilmesinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala yeni oyunlar çıkmakta, yeni aksesuarlar lanse edilmekte. Geçtiğimiz aylarda moda dünyasının dikkat kesildiği Animal Crossing oyununun yeni sürümüyle de farklı bir alana da yönelen Nintendo Switch cephesinden bir haber daha geldi. Animal Crossing: New Horizon oyunu içerisinde yer alan giyim ürünlerinin yanına Parfums Givenchy’den makyaj koleksiyonu geldi.

Markanın kurucusu Hubert de Givenchy’nin Parfums Givenchy için özel olarak tasarladığı 4G logosunun da yer aldığı koleksiyon içerisinde Prisme Libre pudra, Le Rouge ruj gibi ikonik ürünler, Nook Street Market işbirliği ile hazırlandı. Detaylar için Instagram’da Givenchy Beauty ve Nook Street Market hesabını takip edebilirsiniz.

Givenchy
Nintendo
Nintendo Switch
Parfums Givenchy
Animal Crossing
Nook Street Market
Benzer İçerikler
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
Güzellik Eşsiz dudaklar Bu sonbahar yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz 5 ruj önerisi sizlerle.
24.09.2020
Lifestyle İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.
23.07.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Addresistanbul’un ilk buluşması Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen Addresistanbul’un ilk buluşması, geniş bir kitleyle gelenekselleşmeyi amaçlıyor.
27.10.2020
Lifestyle Ariana Grande'den yeni albüm müjdesi Ariana Grande yeni şarkısı "positions" ile politik göndermede bulunuyor
26.10.2020
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020