All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.07.2020 İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Yunus Başaran

Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.

Nintendo Switch hem televizyona bağlanması hem de el moduyla milyonlarca kullanıcının ilgisini çekmiş ve rekor satış rakamıyla birçok oyun stüdyosunun radarına girmişti. 2017’de lanse edilmesinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala yeni oyunlar çıkmakta, yeni aksesuarlar lanse edilmekte. Geçtiğimiz aylarda moda dünyasının dikkat kesildiği Animal Crossing oyununun yeni sürümüyle de farklı bir alana da yönelen Nintendo Switch cephesinden bir haber daha geldi. Animal Crossing: New Horizon oyunu içerisinde yer alan giyim ürünlerinin yanına Parfums Givenchy’den makyaj koleksiyonu geldi.

Markanın kurucusu Hubert de Givenchy’nin Parfums Givenchy için özel olarak tasarladığı 4G logosunun da yer aldığı koleksiyon içerisinde Prisme Libre pudra, Le Rouge ruj gibi ikonik ürünler, Nook Street Market işbirliği ile hazırlandı. Detaylar için Instagram’da Givenchy Beauty ve Nook Street Market hesabını takip edebilirsiniz.

Givenchy
Nintendo
Nintendo Switch
Parfums Givenchy
Animal Crossing
Nook Street Market
Benzer İçerikler
Lifestyle İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.
23.07.2020
Moda Yazın neşeli habercisi Hasır çantalar, renkli versiyonları ya da hareketli detaylarıyla her türlü kıyafete neşe katma garantili...
08.06.2020
Lifestyle Nintendo Switch’in 7 favori oyunu Evde biraz da oyun oynamaya ne dersiniz?
07.05.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Instagram Reels artık Türkiye’de Instagram, Tiktok karşısındaki beklenen hamlesi Reels özelliği artık ülkemizde...
06.08.2020
Lifestyle Virgil Abloh’dan yeni hesap Virgil Abloh’tan yeni bir Instagram hesabı geldi.
05.08.2020
Lifestyle Çığlık 5 geliyor Efsanevi korku filminin yenisi, ilk filmden tam 25 yıl sonra beyazperdede olacak.
04.08.2020