All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 23.07.2020 İkon oyunun yeni konuğu; Givenchy Yunus Başaran

Givenchy’nin parfüm ve güzellik departmanı Parfums Givenchy, son yılların fenomen oyun platformu Nintendo Switch’in favori oyununa konuk oluyor.

Nintendo Switch hem televizyona bağlanması hem de el moduyla milyonlarca kullanıcının ilgisini çekmiş ve rekor satış rakamıyla birçok oyun stüdyosunun radarına girmişti. 2017’de lanse edilmesinin üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen hala yeni oyunlar çıkmakta, yeni aksesuarlar lanse edilmekte. Geçtiğimiz aylarda moda dünyasının dikkat kesildiği Animal Crossing oyununun yeni sürümüyle de farklı bir alana da yönelen Nintendo Switch cephesinden bir haber daha geldi. Animal Crossing: New Horizon oyunu içerisinde yer alan giyim ürünlerinin yanına Parfums Givenchy’den makyaj koleksiyonu geldi.

Markanın kurucusu Hubert de Givenchy’nin Parfums Givenchy için özel olarak tasarladığı 4G logosunun da yer aldığı koleksiyon içerisinde Prisme Libre pudra, Le Rouge ruj gibi ikonik ürünler, Nook Street Market işbirliği ile hazırlandı. Detaylar için Instagram’da Givenchy Beauty ve Nook Street Market hesabını takip edebilirsiniz.

Givenchy
Nintendo
Nintendo Switch
Parfums Givenchy
Animal Crossing
Nook Street Market
Benzer İçerikler
Lifestyle Nintendo'nun tema park müjdesi Super Mario’nun yaratıcısı Shigeru Miyamoto ile Nintendo’nun yeni tema parkını gezmeye hazır mısınız?
28.12.2020
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Galaxy S21 ailesi tanıtıldı Samsung, yılın beklenen cihazlarını açıkladığı Galaxy Unpacked 2021 etkinliğini gerçekleştirdi.
18.01.2021
Lifestyle Minik canavarlara renkli dünya Tasarımların tatlılığına mı yoksa modellerin sevimliliğine mi değinsek, bilemedik!
18.01.2021
Lifestyle 18-24 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
18.01.2021