All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 15.09.2020 İki kadının ortak kaderi: Ammonite Merve Girgin

Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ın başrollerini paylaştığı Ammonite, iki kadının arasındaki etkileyici ilişkiyi konu alıyor.

Uzun süredir beklenen Kate Winslet ve Saoirse Ronan filmi Ammonite’ ın ilk fragmanı yayınlandı.  Filmin başrollerinde usta oyuncu Kate Winslet ve 13 yaşında Atonement filmi ile ilk Oscar adaylığını alan başarılı oyuncu Saoirse Ronan var. Ronan, taze yönetmen Greta Gerwig ile çalıştığı Ladybird ve Little Women ile son zamanların gözde isimlerinden biri haline geldi. Başrollerini paylaştıkları Ammonite, 1840’lı yılların İngiltere’sinde iki kadının hikayesini konu alıyor. Fosil toplayıcılığı yapan Mary Anning (Kate Winslet) ekonomik anlamda zor günler geçirmektedir. Bir gün zengin bir adam gelerek, karısının melankoli hastalığına yakalandığını söyler ve karısının Mary’nin yanında kalmasını teklif eder. Maddi sıkıntıları olan Mary bu teklifi reddedemez ve Charlotte (Saoirse) ile hayatlarının sonsuza dek değiştirecek bir ilişkiye adım atar. Ammonite ile kasvetli İngiltere kıyılarında yaşayan iki kadının esrarengiz hikayesine tanık olacağız. Bağımsız yapımlarla tanınan yönetmen Francis Lee’nin yaptığı film 13 Kasım 2020’de vizyona girecek. 

Kate Winslet
Saoirse Ronan
Ammonite
Benzer İçerikler
Lifestyle İki kadının ortak kaderi: Ammonite Kate Winslet ve Saoirse Ronan’ın başrollerini paylaştığı Ammonite, iki kadının arasındaki etkileyici ilişkiyi konu alıyor.
15.09.2020
Lifestyle William ve Kate belgeseli Prens William ve Kate Middleton için yepyeni bir belsegel geliyor. Adı da William & Kate: Too Good to be True?
03.06.2020
Son Eklenenler
Lifestyle 25-31 Ocak burç yorumları Eğitmen ve danışman Astrolog Nigar Bostan yeni hafta burçlarını yorumluyor.
25.01.2021
Lifestyle Warner Bros. müjdeyi verdi Charlie’nin Çikolata Fabrikası filminin büyülü dünyası yeniden bizlerle.
23.01.2021
Lifestyle Herkesin merak ettiği o isim Gigi Hadid ve Zayn Malik çifti kızlarının çok merak edilen ismini açıkladı.
22.01.2021