All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 20.04.2020 Ikea’nın hayat kurtarıcı tarifi Yunus Başaran

Mutlaka tatmışsınızdır, Ikea İsveç köftelerini. Şimdi onları evde yapma zamanı...

Ikea, evinizin her şeyi sloganıyla hayatımızda önemli bir yerdeyken, çoğumuzun mutfağında da yer alıyor. Sadece Ikea’da satılan mutfak ihtiyaçlarıyla renklenen hayatımız şimdi sunulan tarifle daha eğlenceli hale geliyor. İçinizdeki minik şefleri uyandırma vakti. 

Ikea’nın ikonik İsveç köftelerine aşık olmayan var mı? Evde ne yemek yapacağım derdine giren girenleri düşünen Ikea, ikonik İsveç köftelerinin ve de et sosunun tarifini paylaştı. Üstelik oldukça ulaşılabilir malzemelerle kendi mutfağımızda harikalar yaratmamız için resimli anlatımla. Biz de ALL Magazine olarak harika bir galeride tarifi bir araya getirdik. Hadi mutfağa koşun!

Ikea
meatballs
İsveç köftesi
Benzer İçerikler
Lifestyle Ikea’nın hayat kurtarıcı tarifi Mutlaka tatmışsınızdır, Ikea İsveç köftelerini. Şimdi onları evde yapma zamanı...
20.04.2020
Son Eklenenler
Lifestyle İlişkilerin düşmanı: Belirsizlik sendromu Hayatımıza yeni biri girdiğinde, önceki deneyimlerimizden edindiklerimiz ve henüz gerçekleşmeyen süreçlerle ilgili kafamızda oluşan düşünceler davranışlarımızı etkileyebiliyor. Peki her şeyi kontrol altında tutma isteğimizin karşılığı belirsizlik sendromu olabilir mi?
17.01.2021
Lifestyle Koronavirüs aşısı hakkında merak edilenler Sizler için ülkemizde uygulanacak Çin üretimi “CoronaVac” hakkında bilinmeyenleri ele aldık.
15.01.2021
Lifestyle Uber döndü ve arayışa geçti Geçtiğimiz yıllarda kullanımı yasaklanan Uber, tekrar ülkemizde faaliyet gösterecek. Yeni sürücüler aramaya başladı bile...
14.01.2021