All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Lifestyle
Yayın Tarihi: 30.03.2020 Huawei’nin yeni incileri Yunus Başaran

Teknoloji dünyası durgun olduğunu düşündüğümüz bu sıralar, aslında hiç de durağan olmadığını görüyoruz.

Teknoloji dünyasının önemli isimleri yeni amiral gemilerini Covid-19 salgınının gölgesinde bırakmadı elbette. Markalar büyük bir organize ile hayata geçirdikleri lansman etkinliklerini çevrimiçi yaparak sektörü hayatta ve ayakta tutma konusunda istikrarlı.

Huawei yılda iki kez yaptığı amiral gemisi lansman etkinliklerinden bir diğerini geçen hafta gerçekleştirdi. Yüksek donanıma sahip P40 adıyla yeni ailesinin üyelerini online olarak bizlere sundu. Huawei P40, Huawei P40 Pro ve de Huawei P40 Pro + adındaki yeni cihazlar, Huawei markasının görsel mükemmellik anlayışıyla ünlü P serisi altında yer alıyor. 

Üç üyelik ailenin Huawei P40 Pro ve de Huawei P40 Pro + cihazları, dört kenarı kavisli olma özelliğiyle dünyadaki ilk cihazlar olma özelliği taşıyor. Quad-curve Overflow (dörtlü kavisli ekran) tasarımına sahip ve doğadaki hareketlerden ilham alan bu tasarım, dört kenarda da bir bardağın kenarından taşmak üzere olan suyu anımsatan bir görselliğe sahip.

Huawei P40 Serisi'nde yer alan gelişmiş Ultra Vision Leica kamera sistemi, dört (arka) ve üç (ön) kameralı konfigürasyonlar birlikte Penta kamera ile de destekleniyor. Huawei P40, ultra geniş açılı, geniş açılı ve telefoto lenslerle üst düzey görsel sonuçlara imza atıyor. Huawei P40 Pro’nun geliştirilmiş Leica Quad kamerası, 100x değerinde hem dijital hem de optik SuperSensing Zoom özelliklerini desteklemek için, daha güçlü bir SuperSensing Cine Kamera ve 3D derinlik algılama kamerasına sahip.

Son olarak kendi uygulama ekosistemini kurduğu önceleri açıklamış olan Huawei, AppGallery adındaki bu mağazanın her geçen gün daha da kalabalıklaştığını hatırlattı.

Huawei
P40
Leica
SuperSensing
Benzer İçerikler
Lifestyle 2020'nin favori 5 kablosuz kulaklığı Artık kablolardan kurtulduk. Kablosuz dünyasına ise adım atıyoruz.
27.05.2020
Lifestyle Huawei’nin yeni incileri Teknoloji dünyası durgun olduğunu düşündüğümüz bu sıralar, aslında hiç de durağan olmadığını görüyoruz.
30.03.2020
Son Eklenenler
Lifestyle Oppo Reno4’ün tanıdık yıldızı Reno3 modelinin reklam kampanyasında yer alan isim tekrar karşımızda.
20.10.2020
Lifestyle Billboard Ödül töreni gerçekleşti Geceye damga vuran isim tartışmasız Post Malone oldu.
16.10.2020
Lifestyle Yüksek hızlı etkinlik Apple bu sezon, pandemi sebebiyle üretim aşamasındaki yavaşlama sebebiyle beklenen yeni akıllı telefonları iPhone 12 ailesini bir ay gecikmeli lanse etti...
14.10.2020